Obres adequació per a la modificació llocs de treball edifici carrer Diputació 92 de l'Agència de l'Habitatge

Expediente: AHC-2026-94

Obres adequació per a la modificació de llocs de treball i adequació d’espais de l’edifici del carrer de la Diputació, 92 de l’Agència de l’Habitatge de Catalunya, de Barcelona

119.724
Presupuesto base
119.724
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2026, 15:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2026
Anuncio de Pliegos 9 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 sep 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Agència de l'Habitatge de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)