Obra per la millora del sistema de recollida de residus de desbast de l'EDAR de Reus (AT21182)

Expediente: AT21182-2

Constituirà l'objecte de la present licitació, promoguda per l'Empresa Municipal d'Aigües de Reus, SA (en endavant Aigües de Reus), com a ens contractant, l'execució de l'obra \Projecte per la millora del sistema de recollida de residus de desbast de l'EDAR de Reus\, segons els Plecs Administratius i el Projecte que es publiquen com a part de l'expedient.

62.256
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 nov 2021, 13:30

Organismo contratante

Reus Serveis Municipals, S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 nov 2021
Anuncio de Pliegos 16 nov 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 oct 2021
Anuncio de Formalización 16 nov 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Reus Serveis Municipals, S.A.

En la misma provincia (Tarragona)