Obra descrita en la Memòria valorada per a l'equipament de les instal·lacions de climatització i ventilació de l'edifici "Lo Casino" d'Alcarràs, emesa per E3GEnginyeria i Energia, aprovada definitivament en data 05/10/2021

Expediente: 2005/2021 B

Contrato de obras formalizado por Ajuntament d'Alcarràs en Lleida. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 45331000. Adjudicado el 28 ene 2022 a ILERFRED, S.L.. Se recibieron 10 ofertas.

153.902
Presupuesto base
153.902
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45331000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 16:08
Fecha límite
9 dic 2021, 00:59
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ILERFRED, S.L.
NIF
B25207739
Importe
134.657
Ofertas recibidas
10

Organismo contratante

Ajuntament d'Alcarràs

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación 9 dic 2021
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 ene 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (45 en Lleida)

Abierta 2026/23

Construcció i instal.lació d'un ascensor i magatzems a la planta -1 de l'antiga casa consistorial de Castellbò

78.720 €

Abierta 1C/2026

Millora de camins al voltant del nucli urbà de Santa Maria de Meià

56.292 €

Abierta G05020302R/2026/0003

Millora de l' accessibilitat i mobilitat del carrer Major de Raimat i la renovació de part d'alguns dels serveis existents: ampliació i pavimentació de la vorera; enllumenat públic; xarxa de reg a l'arbrat existent i recol.locació del mobiliari urbà i senyalització vial.

92.998 €

Abierta 1/2026

Les incloses en el Projecte executiu de les actuacions per a l'arranjament de diversos dels carrers del nucli de Gerb redactat per l´enginyer Alfred Guitard Sein-Echaluce per un import de 514.490,67 Euros IVA inclòs.

425.199 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 171/2026

Execució material de les obres previstes al projecte de Rehabilitació i restauració de l'església de sant Joan Baptista 1a etapa separata de la 2a fasede restauració de les façanes laterals i de l'absis, actuacions a les cobertes i façanes de les capelles laterals i a la coberta de la rectoria amb actuacions estructurals.

181.587 €

Abierta 258/2026

Adequació de la planta potabilitzadora i del dipòsit d'aigua potable del municipi de Massalcoreig

44.862 €

Abierta 2237/2026

Obres de manteniment i millora del carrer Canonges. La idea és millorar tant l’enllumenat com l’ornat dels porxos existents, per la qual cosa es proposa la renovació de totes les lluminàries, del sistema de megafonia i el repàs i pintat dels porxos.

168.628 €

Abierta 2294/2026

L’objecte del contracte és l’arranjament generalitzat, degut al desgast i deteriorament, del carrer de la Bola de Castellciutat. Aprofitant aquesta actuació, es vol millorar l’accessibilitat d’aquesta zona de Castellciutat.

163.429 €

Abierta 2025/262

Arranjament i pavimentació del carrer Sant Martí de Gessa, al municipi de Naut Aran,

173.329 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Alcarràs