Obra d'enderroc de les cases de la muralla situades al C. Sant Pere i al C. de la Costa, 34 i C. Palau i Quer, 3 a Constantí (EXP 540/2025)

Expediente: 540/2025

Obra d'enderroc de les cases de la muralla situades al C. Sant Pere i al C. de la Costa, 34 i C. Palau i Quer, 3 a Constantí.\nL’obra està basada en dos projectes inclosos dins la present licitació, redactats per l’arquitecte tècnic Pau Jansà i Olivé, esl quals es van publicar definitivament al BOPT el dia 13 de maig del 2024 amb número de BOPT 2024-3958.

206.999
Presupuesto base
132.497
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Constantí, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 jun 2025, 12:18

Organismo contratante

Ajuntament de Constantí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jun 2025
Anuncio de Pliegos 17 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 jun 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Constantí

En la misma provincia (Tarragona)