Obra de millora a la coberta i tancaments del pavelló municipal de Maçanet de la Selva

Expediente: X2026000066

Retirada de la coberta de fibrociment que té el pavelló municipal de Maçanet de la Selva per la substitució d’una coberta lleugera que garanteixi la impermeabilització de l’espai i un cert grau d’aïllament tèrmic, així com la substitució de les fusteries exteriors d’acer actuals, per unes noves fusteries exteriors d’alumini que contribueixin a la millora del comportament energètic de l’edifici, millorant la seva funcionalitat, estètica i necessitats de manteniment.

390.739
Presupuesto base
390.739
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Maçanet de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
10 abr 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 mar 2026
Anuncio de Formalización 10 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva

En la misma provincia (Girona)