Obra de l’espai experimental al soterrani de l’edifici B6 del Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC, a executar d’acord al projecte bàsic i executiu elaborat per la seva realització.

Expediente: CTTC-2025-44

L’objecte del present contracte és l’obra de l’espai experimental al soterrani de l’edifici B6 del Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC, a executar d’acord al projecte bàsic i executiu elaborat per la seva realització.

298.909
Presupuesto base
298.909
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
29 sep 2025, 14:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 sep 2025
Anuncio de Pliegos 29 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 jul 2025
Anuncio de Formalización 29 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC)

Adjudicada CTTC-2026-24

Servei de recepció i atenció al públic (front desk), contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

160.000 €

Formalizada CTTC-2026-24

Prestació del servei de recepció i atenció al públic del CTTC, incloent l’atenció presencial a visitants, gestió de centraleta telefònica, control d’accessos mitjançant software Dorlet, recepció i enviament de paqueteria i missatgeria, gestió de claus i papereria, rondes de comprovació visual i suport administratiu i logístic a les activitats del centre, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques.contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

80.000 €

Formalizada CTTC-2025-70

L’objecte del present contracte consisteix en la contractació del “Servei de manteniment preventiu, normatiu, conductiu i correctiu del sistema de climatització, de l’edifici B4” pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC.

16.300 €

Formalizada CTTC-2026-2

L’objecte del present contracte és la contractació per part del CTTC, com a prenedora, del servei relatiu a les diverses cobertures d’assegurances, amb les característiques que es detallen en els Plecs de preinscripcions tècniques.

71.000 €

Formalizada CTTC-2025-16

L’objecte del present contracte és el subministrament d’un nou sistema de climatització de l’edifici B6 pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC, així com el manteniment d’aquest nou sistema de climatització durant el primer any de funcionament. Les característiques del sistema objecte del subministrament, i les condicions del servei de manteniment, queden fixades al plec de prescripcions tècniques.

716.994 €