En evaluacion Servicios

OB-0626-95 CONTRACTACIÓ DELS SERVEIS DE FORMACIÓ EN DIVERSOS IDIOMES I DEL SERVEI DE GESTIÓ ADMINISTRATIVA DE LES ACTIVITATS FORMATIVES DE LA FUNDACIÓ INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA DE BARCELONA (IRB BARCELONA)

Expediente: OB-0626-95

La prestació del present procediment és la contractació dels serveis de formació en diversos idiomes i del servei de gestió administrativa de les activitats formatives de la Fundació Institut de Recerca Biomèdica de Barcelona (IRB Barcelona).

221.500
Presupuesto base
25.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 06:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:12

Más licitaciones de Fundació Institut de Recerca Biomèdica (IRB Barcelona)

En la misma provincia (Barcelona)