Nou edifici multifuncional al complex esportiu l'Eix de Navàs

Expediente: 600/2026

Constitueix l'objecte del contracte l'execució de les obres del Nou edifici multifuncional al complex esportiu l’Eix de Navàs, contingudes en el «Projecte bàsic i executiu nou edifici multifuncional al complex esportiu lleure, salut i esport de Navàs (Lots 1 i 2)» de data 14/11/2025, redactat per l’Arquitecta Elena Nedelcu, col·legiada núm. 55375/1. Aquest projecte inclou l’enderroc de tres petits edificis existents, la piscina infantil i una pista de tennis i la construcció d'un nou edifici multifuncional, nova piscina petita i nova pista de pàdel; d'acord amb les determinacions contingudes en el plec de clàusules administratives particulars i en el plec de prescripcions tècniques formades pels projectes esmentats.

1.149.982
Presupuesto base
1.100.003
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Navàs, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 may 2026, 02:02

Organismo contratante

Ajuntament de Navàs

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 may 2026
Anuncio de Pliegos 25 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Navàs

Abierta 1445/2026

Subministrament de software per a la gestió de RRHH

215.854 €

En evaluacion 1445/2026

Subministrament i serveis consistents en l’ús d’un software en la modalitat SaaS (software as a service) per a la gestió integral dels Recursos Humans de l’Ajuntament de Navàs i el servei d'implementació del mateix, migració i integració de dades

137.519 €

Adjudicada 1961/2026

Contractació a l’empresa adjudicatària del Lot 34 de l'Acord Marc de l'ACM(subministrament, amb o sense instal·lació, de material esportiu per a camps), TALLERES PALAUTORDERA SA (TP SPORT), NIF A08869042, amb el següent detall i d’acord amb l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària: un joc de porteries futbol-11 fixes alumini, un joc de xarxes futbol-11 reforçades, un joc de porteries futbol-7 abatibles alumini, un joc de xarxes futbol-7 reforçades i dues banquetes reserva jugadors 4 mts, tot plegat amb instal·lació inclosa, segons especificacions de l’oferta presentada.

13.714 €

En evaluacion 2191/20

Pla d'auscultació a l'edifici residencial costat nord de la Plaça de la Revetlla i rodalies; Pla d'auscultació a l'edifici residencial costat sud de la Plaça de la Revetlla i a la nau industrial; Construcció dels murs d'escames de contenció a la zona de l'edifici residencial del costat nord de la Plaça de la Revetlla; Construcció dels murs d'escames de contenció a la zona de la Plaça de la Revetlla.

270.465 €

Anulada 1412/2026

Pla de millora i modernització del polígon de Navàs

408.913 €

En la misma provincia (Barcelona)