Formalizada Servicios

Modificació de contracte de servei de neteja dels edificis municipals

Expediente: 6172/2017

Ampliació del servei de neteja dels edificis municipals, augmentant 10 hores setmanals als 4 centres escolars: llar d'infants, CEIP Pompeu Fabra, CEIP SolCunit i CEIP Cossetans

1.431.904
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 nov 2018, 12:15

Organismo contratante

Ajuntament de Cunit

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 nov 2018
Anuncio de Pliegos 14 nov 2018
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 oct 2018
Anuncio de Formalización 14 nov 2018

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19