Formalizada Servicios

Modificació contracte Lot 3 de l'expedient 20210818 relatiu al servei de neteja

Expediente: 0216/25

Modificació contractual del lot 3 de l'expedient 20210818 relatiu al servei de neteja (Modificació objectiva prevista als plecs article 204 LCSP).

2.390.040
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 abr 2023, 18:47

Organismo contratante

Salut Sant Joan de Reus - Baix Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 abr 2023
Anuncio de Pliegos 27 abr 2023
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 mar 2023
Anuncio de Formalización 27 abr 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12