MIXT DE SERVEI DE REDACCIÓ DEL PROJECTE BÀSIC I EXECUTIU D’ÚS I OBRES PROVISIONALS I POSTERIOR DIRECCIÓ D’OBRES, CONJUNTAMENT AMB L’EXECUCIÓ DE L’OBRA DE LA FASE 01, CONSISTENT EN LA CONSTRUCCIÓ D’UNA NOVA LLAR D’INFANTS MUNICIPAL AMB UN SISTEMA INDUSTRIALITZAT MODULAR, A LLORET DE MAR

Expediente: 14372025000001 - CONSTRUCCIO LLAR INFANTS

Prestació mixta consistent en el servei de redacció del projecte bàsic i executiu d’ús i obres provisionals, l’execució de les obres de la Fase 01 que aquest defineixi i la seva corresponent direcció d’obres, seguint les premisses contingudes en el Plec de prescripcions tècniques (PPT) aprovades i incloses en l’expedient.

1.350.351
Presupuesto base
1.350.351
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lloret de Mar, Girona (Cataluña)
Publicación
11 may 2026, 10:56

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 may 2026
Anuncio de Pliegos 11 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)