Formalizada Servicios

MIXT DE MANTENIMENT PREVENTIU-NORMATIU I CORRECTIU DE LES INSTAL·LACIONS DE PROTECCIÓ CONTRA INCENDIS DELS EDIFICIS I LOCALS MUNICIPALS D’OLOT

Expediente: CCS12025000077

Constitueix l’objecte d’aquest contracte la prestació del servei de manteniment preventiu-normatiu i correctiu de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis i locals municipals d’Olot.

44.022
Presupuesto base
44.022
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 10:06

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 feb 2026
Anuncio de Formalización 25 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)