Millora de l'eficiència de la xarxa d'aigua potable del terme municipal de Saus, Camallera i Llampaies

Expediente: X2023000097

Execució de les obres de renovació i millora de la xarxa d'abastament d'aigua potable en baixa (canonades, vàlvules i altres elements) dividida en 3 fases de treball (Carrer Banyoles de Camallera, Carrer de les Eres de Saus i Veïnat dels Masos de Llampaies), amb l'objectiu de reduir les pèrdues d'aigua en el sistema de distribució urbana.

303.421
Presupuesto base
303.421
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Saus, Camallera i Llampaies, Girona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2026, 00:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2026
Anuncio de Pliegos 16 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Saus, Camallera i Llampaies

En la misma provincia (Girona)