Mellora do firme da travesía principal do núcleo rural de Faramontaos, pertencentes á rede viaria municipal, co fin de favorecer as condicións do tráfico e a seguridade viaria e desta maneira proporcionar unha mellor calidade de vida dos veciños deste núcleo rural, contribuíndo a frear o seu despoboamento e fomentando a súa actividade económica

Expediente: 644/2025

Contrato de obras adjudicado por Alcaldía de A Merca en Ourense. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45233141. Adjudicado el 12 ago 2025 a CONSERNOR, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

25.782
Presupuesto base
25.782
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45233141
Lugar de ejecución
Ourense (Galicia)
Publicación
21 abr 2026, 13:53
Fecha límite
6 ago 2025, 12:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
CONSERNOR, S.L.
NIF
B32210775
Fecha
12 ago 2025, 02:00
Importe
24.196
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Alcaldía de A Merca
NIF: P3204800A

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación 6 ago 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 12 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (45 en Ourense)