Manteniment, subministrament de recanvis, administració de les aeronaus i operació tècnica de vol de 2 helicòpters marca Eurocopter model EC 135 P2 propietat de la Generalitat de Catalunya i adscrits a la DGPEIS, amb matrícula EC-IQZ i EC-IFU, respectivament, per a l'any 2025.

Expediente: IT-2025-582

Contrato de servicios anulado por Departament d'Interior i Seguretat Pública. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 50212000.

1.927.395
Presupuesto base
4.048.832
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50212000
Publicación
24 mar 2026, 16:07
Fecha límite
25 jul 2025, 16:00
Duración
6 meses

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 25 jul 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Departament d'Interior i Seguretat Pública