Abierta Sin plazo publicado Servicios

Manteniment preventiu, normatiu i correctiu instalacions proteccio incendis

Expediente: 23/2026

L’objecte del contracte és la prestació del servei de manteniment preventiu, normatiu i correctiu de les instal·lacions de protecció contra incendis ubicades als equipaments municipals de l’Ajuntament de Palafrugell.

67.034
Presupuesto base
67.034
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Palafrugell, Girona (Cataluña)
Publicación
4 sep 2026, 15:08
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Palafrugell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 sep 2026
Anuncio de Pliegos 4 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Palafrugell

En la misma provincia (Girona)