Abierta 15 sep 2026 (14d 18h) Servicios

Manteniment i reparació de la flota de bicicletes de l’Ajuntament de l’Hospitalet de Llobregat.

Expediente: AJT/170570/2025

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de l'Hospitalet de Llobregat en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50100000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

14.048
Presupuesto base
36.525
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
50100000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 08:02
Fecha límite
15 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
2 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 905211/26

L’adquisició i manteniment d’un equip d’espectroscòpia d’emissió òptica per plasma acoblat inductivament (ICP-OES) per a la determinació de metalls

102.000 €

Abierta X2026000294

servei consistent en vigilància, manteniment d’alarmes, connexió a la CRA, custòdia de claus i servei de vigilància de verificació personal dels edificis gestionats pel Consorci del Parc Natural de la Serra de Collserola (2027).

122.779 €

Abierta ECAS 01988/2026

Servei de conservació i manteniment de les instal·lacions de protecció contra incendis dels edificis administratius, equipaments cívics, culturals, esportius i de joventut de l’Ajuntament de Terrassa

59.578 €

Abierta OTU/2026/263

Prestació del servei de manteniment de les fonts ornamentals del passeig de la Plaça Major de Sabadell.Al Plec de Prescripcions Tècniques del contracte es detallen tots els aspectes pel seu correcte manteniment

116.070 €

Abierta 001_26002235

Servei de suport i manteniment de la xarxa informàtica i telefònica al Districte de Sarrià-Sant Gervasi, amb mesures de contractació pública sostenible

8.765 €

Abierta 3109-3498/2026

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei de muntatge, petit manteniment, desmuntatge i emmagatzematge de tota la decoració de les carrosses de la Cavalcada de Reis, propietat de l'Ajuntament d'Esparreguera, així com el muntatge corresponent en arribar la campanya de Reis de cada anualitat, tot d’acord amb les condicions i requeriment indicats en l’informe de necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN-PPT).

29.680 €

Abierta 904263/26

Contracte administratiu de serveis consistent en el calibratge de sondes patró i equips que mesuren temperatura i humitat

2.550 €

Abierta BCN-150/2026

Servicio De Mantenimiento Del Sistema De Control De Taxis Y Otros Sistemas Iot En El Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

336.000 €

Abierta CTN2600353

L’objecte és contractar dues revisions de manteniment preventives una en 2026 i l’altra en 2027 (amb el material necessari per substituir segons la descripció d’aquest plec tècnic) i una visita de manteniment correctiu (sense peces o recanvis) de l’equip de fluorescència d’anàlisi de mercuri: Teledyne QuickTrace M-8000 del laboratori de l’Agència Catalana de l’Aigua.

5.000 €

Abierta 2026/000032882

L’objecte del present contracte són les obres de reparació menor, conservació i manteniment del ram de paleta dels equipaments municipals, com ara: enderrocs, actuacions en estructures, sanejament,tancaments, cobertes, revestiments, aïllaments, etc. Inclou també els treballs de neteja de les cobertes i la revisió del elements relacionats: canalons, boneres, remats, minvells, baixants, etc.

59.950 €

Más licitaciones de Ajuntament de l'Hospitalet de Llobregat