Adjudicada Servicios

Manteniment de les instal·lacions tèrmiques dels edificis municipalsd’acord amb el que prescriu el Reial Decret 1027/2007, de 20 de juliol, Reglament d’Instal·lacions Tèrmiques en els edificis: a) El manteniment de les instal·lacions tèrmiques per una empresa mantenidora habilitada. b) Les inspeccions obligatòries. c) La conservació de la documentació de totes les instal·lacions.

Expediente: 203686Y

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 09331000. Adjudicado a ORLOCAT S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

307.094
Presupuesto base
921.283
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
09331000
Publicación
13 abr 2026, 10:03
Fecha límite
19 may 2026, 01:59
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ORLOCAT S.L.
NIF
B66063058
Importe
180.064
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Manlleu - Junta Govern Local

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación 19 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 06:23