Formalizada Servicios

LOTS DESERTS DEL CONTRACTE DEL SERVEI DE LES MESURES SOCIOEDUCATIVES DEL PLA DE MILLORA D'OPORTUNITATS EDUCATIVES (PMOE) 2021/2022

Expediente: 74/2022

L'objecte d'aquesta licitació és la contractació, d'una banda, dels serveis corresponents als tallers d'estudis assistits i suport escolar diversificat (mesura 7), i de l'altre, de lesoportunitats educatives més enllà de l'escola (mesura 17) del Pla de millora d'oportunitats educatives (PMOE), subvencionats pel Departament d'Ensenyament en el marc del PlaEducatiu d'Entorn (PEE) de Constantí a través de l'addenda extraordinària per al curs 2021-2022.

36.989
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 feb 2022, 10:10

Organismo contratante

Ajuntament de Constantí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 feb 2022
Anuncio de Pliegos 17 feb 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 feb 2022
Anuncio de Formalización 17 feb 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Constantí

En la misma provincia (Tarragona)