Adjudicada Servicios

Lot 50. Servei de manteniment de l’enllumenat públic - Comarques del Barcelonès i Baix Llobregat. L’objecte consisteix en la prestació del servei de manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions d’enllumenat públic del municipi, d’acord amb les condicions tècniques establertes a l’Acord Marc de referència

Expediente: PACC2025000122

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 50232100. Adjudicado el 11 may 2026 a ALUVISA TRAFFIC SYSTEMS, S.L.U. Se recibió 1 oferta.

89.525
Presupuesto base
107.430
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50232100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 may 2026, 14:09

Adjudicación

Adjudicatario
ALUVISA TRAFFIC SYSTEMS, S.L.U
NIF
B87916383
Importe
89.525
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 may 2026
Anuncio de Pliegos 15 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Abierta PACC2025000090

Contracte de subministrament i instal·lació per la renovació de l'enllumenat existent per tecnologia LED del Palau Municipal d'Esport Juan Carlos Navarro

43.080 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta PACC2026000045

Contractació d'obres del Projecte Executiu de reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat

182.914 €

Abierta PACC2026000045

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en l’execució de les obres descrites al Projecte executiu de Reurbanització del passatge Vilafranca.(exp OORD2026000003) L’objecte del projecte és la reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat. L’actuació té el seu origen en un procés participatiu realitzat amb el veïnat entre els mesos de març i juliol de 2025. El projecte consisteix en una millora de la urbanització del passatge, que actualment té un paviment de sauló, que afavoreix l’ús per part de gossos i en una millora de l’espai verd, especialment el que limita amb les plantes baixes dels habitatges. La proposta més votada consistia en pavimentar l’espai amb un paviment de llamborda i en uniformitzar el tractament dels parterres contigus a les plantes baixes, amb unes jardineres i plantació de vegetació arbustiva formant una tanca per protegir les visuals de les plantes baixes. Es mantenen les moreres i es millora la vegetació al voltant amb escossells més amplis i vegetació arbustiva i entapissant. El projecte també comprèn la renovació de l’enllumenat i del col·lector de clavegueram unitari fins al carrer Sant Josep, així com el soterrament d’un encreuament aeri d’una línia de telefonia. L’àmbit d’intervenció d’aquest projecte comprèn el passatge Vilafranca, entre el carrer Sant Josep i el passatge Comín; amb una superfície total de 872,90 m². Les obres que són objecte d’aquest contracte conviuran amb el mercat setmanal que es realitza els dilluns al carrer Sant Josep, entre els carrers Ramon i Cajal i Rupert Lladó. Per aquest motiu el carrer Sant Josep està tallat els dilluns des de les 7h fins les 16h. Totes les despeses associades als inputs anteriors s’hauran de tenir en compte en el moment de fer la oferta ja que seran a càrrec del contractista, sense dret a reclamació cap a l’Ajuntament.

182.914 €

Abierta PACC2026000046

Contractació d'obres per l'arranjament i millora de l'espai públic a Sant Feliu de Llobregat

495.756 €