Formalizada Suministros

LOT 4 - LICITACIÓ PER A LA CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT D'ONZE (11) VEHICLES ELÈCTRICS ENDOLLABLES I INSTAL·LACIÓ D'ONZE (11) PUNTS DE RECÀRREGA PER AL PROJECTE INTEGRAL D'ENERGIA NETA AL MUNICIPI DE BEGUR -

Expediente: 2024/3643_bis

LOT 4 - Licitació per a la contractació del subministrament d'onze (11) vehicles elèctrics endollables i instal·lació d'onze (11) punts de recàrrega per al projecte integral d'energia neta al municipi de Begur (Girona)

177.573
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Begur, Girona (Cataluña)
Publicación
23 abr 2025, 13:16

Organismo contratante

Ajuntament de Begur

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2025
Anuncio de Pliegos 23 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 abr 2025
Anuncio de Formalización 23 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Begur

En la misma provincia (Girona)