Adjudicada Servicios

LOT 1:Redacció del projecte per a reduir la inundabilitat del nucli de Bor. LOT 2: Redacció del projecte per a reduir la inundabilitat del nucli de Riu de Santa Maria.

Expediente: 351/2025

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Bellver de Cerdanya. Lote 1. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 79419000. Adjudicado a ENIGEST SL. Se recibieron 4 ofertas.

60.000
Presupuesto base
60.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79419000
Publicación
11 may 2026, 14:12
Fecha límite
3 jun 2025, 16:00
Duración
6 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ENIGEST SL
NIF
B17123506
Importe
23.412
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 may 2026
Anuncio de Pliegos 11 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 jun 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 may 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Bellver de Cerdanya

Abierta 712/2026

Contracte d’arrendament d’un vehicle elèctric compartit

13.680 €

Abierta 248/2026

Contractació de serveis de gestió de residu alimentari

18.177 €

Prevista ADM. 783/2025

Reforma interior i instal·lació ACS del Poliesportiu Municipal de Bellver de Cerdanya

62.564 €

En evaluacion 712/2026

Contracte d’arrendament d’un vehicle elèctric compartit

6.840 €

Adjudicada 473/2026

L'objecte del contracte versa sobre l'execució de les obres per a la construcció d'una promoció municipal de 18 habitatges de protecció oficial (HPO) i comprèn també, de forma conjunta, la redacció del projecte d'obres corresponent, en els termes definits al Plec de Prescripcions Tècniques. El projecte es desenvoluparà a la parcel·la 24 situada al pla parcial Pla de Tomet, carrer La Coma, número 3, en el terme municipal de Bellver de Cerdanya. Aquesta actuació s'emmarca en la convocatòria per a la concessió de subvencions per a la promoció d’habitatges amb protecció oficial en règim de lloguer o cessió d’ús per a l’any 2024, definida per la Resolució TER/1799/2024, de 23 de maig, de l'Agència de l'Habitatge de Catalunya. En estar vinculada a un programa amb un calendari d'execució establert, la contractació conjunta de l'elaboració del projecte i l'execució de l'obra queda justificada per assolir els objectius d'eficàcia, simplificació i celeritat, d'acord amb l'article 2.1.f) del Decret llei 3/2025, de 4 de març. El contracte es tipifica com a contracte d'obres, atès que inclou de forma conjunta l'execució d'una obra i la redacció del projecte, d'acord amb els articles 13.1.a) i 234 de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de Contractes del Sector Públic (LCSP). Aquestes obres es classifiquen com a obres de primer establiment segons l’art. 232.2 de la LCSP. La inclusió en el seu objecte de la prestació de redacció del projecte d'obres no implica que la seva tramitació s'hagi de fer a través d'un concurs de projectes.

3.388.235 €