En evaluacion Servicios

• Lot 1: Tallers dinamitzats de l'àlbum interactiu "Del camp a la cuina. L'aventura de la producció ecològica" • Lot 2: Jornades-taller per a professorat "Engeguem l'hort" • Lot 3: Xerrades-debat "Producció ecològica, models agroalimentaris i implicacions globals"

Expediente: AG-2026-951

Contrato de servicios en evaluación por Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació. Lote 1. Categoría CPV 80340000.

57.790
Presupuesto base
57.790
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
80340000
Publicación
27 jul 2026, 17:05
Fecha límite
29 jul 2026, 16:00
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 29 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació