Formalizada Suministros

L’objectiu principal de la instal·lació és la generació d’energia elèctrica provinent de fonts renovables per poder abastir tot o part del consum de l’equipament sense dependència de la xarxa de distribució.

Expediente: POSS250189

Contrato de suministros formalizado por Terrassa Cicle de l'aigua EPEL en Barcelona. Duración del contrato: 71 días. Categoría CPV 09330000. Adjudicado el 9 dic 2025 a Rewable Energy Forward, S.L. Se recibieron 8 ofertas.

62.957
Presupuesto base
62.957
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
09330000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 13:48
Fecha límite
10 oct 2025, 14:15
Duración
71 días

Adjudicación

Adjudicatario
Rewable Energy Forward, S.L
NIF
B25849753
Importe
33.782
Ofertas recibidas
8

Organismo contratante

Terrassa Cicle de l'aigua EPEL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 10 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:31

Mismo sector y zona (09 en Barcelona)

Abierta 12000805

Sistema Dinámico de Adquisición (SDA) relativo al suministro de Gasóleo A (B7) – Código TMB 112519

Abierta CONT2600081

L'objecte d'aquest contracte és Subministrament de carburants per a la flota de vehicles i maquinària de l'Ajuntament de Castellar del Vallès. Els tipus de carburants que es requereixen són els següents : Gasolina sense Plom 95º i Diesel Per l’equip de vehicles municipals i per la maquinària municipal (desbroçadores, segadores, motocultor, motoserra,compressor, generador, etc...).

28.000 €

Abierta 001_26003277

subministrament de carburants per a les embarcacions de la Guàrdia Urbana de Barcelona i del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvamenta l’Ajuntament de Barcelona d’acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

29.752 €

Abierta 12000012

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) relatiu al subministrament de gasoli A (B7) - codi TMB 112519

Abierta ECAU 13620/2023

Sistema dinàmic d'adquisició pel subministrament de pèl·let, d'ús corrent, que satisfaci les necessitats de les escoles amb caldera de biomassa del servei d’Educació de l’Ajuntament de Terrassa

56.675 €

Adjudicada ADAM/2025/04_1rpròrroga_LOT4

Adhesió a la primera pròrroga del lot del grup d’autoconsum (lot 4) de l'acord marc de subministrament d'energia elèctrica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (EXP. 2023.04).

18.610 €

Adjudicada ADAM/2026/03

Acord d'adhesió a l'adjudicació del lot únic de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM. EXP.2025.04.A01

80.000 €

Adjudicada ADAM/2026/02

Acord d'adhesió a la segona pròrroga del contracte basat 2021.04-A03 de l'Acord marc de subministrament de gas de l'ACM.

60.000 €

Adjudicada 477/2025/eCONT

L’objecte del present contracte és la contractació del LOT 6 pel subministrament i instal·lació d’equips d’energia solar fotovoltaica a la zona Penedès, mitjançant la proposta d’acord de l’Ajuntament de Vilanova i la Geltrú d’adhesió a la primera pròrroga de l’Acord Marc de subministrament d’equips per la generació d’energia solar fotovoltaica, amb destinació a les entitats locals de Catalunya, (Exp. 2021.03).

125.000 €

Adjudicada X2026001242

Contracte de subministrament, instal·lació i legalització de la instal·lació fotovoltaica en l’aparcament municipal al costat del camp de futbol, basat en l’Acord marc de subministrament d’equips per a la generació d’energia solar fotovoltaica amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2021.03- Lot 2).

125.204 €

Más licitaciones de Terrassa Cicle de l'aigua EPEL