Desierta Suministros

L’objectiu és el subministrament d'una furgoneta i la seva transformació policial per a un vehicle d'intervenció i suport a l'ordre públic, destinada a la Unitat Operativa d'Intervenció de la Policia Municipal d'Olot . El parc mòbil actual de la Policia Municipal no disposa d'un vehicle apte per al transport simultani d'un grup complet d'agents amb equipament individual complet, ni d'espai específic per a material col·lectiu d'ordre públic. Aquesta mancança impedeix el desplegament eficient de la Unitat d'Intervenció en dispositius de seguretat preventiva, control d'ordre públic, esdeveniments multitudinaris i operatius de suport.

Expediente: CCS12026000033

Contrato de suministros declarado desierto por Ajuntament d'Olot en Girona. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 34114000.

86.242
Presupuesto base
86.242
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34114000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 14:04
Fecha límite
3 jun 2026, 16:00
Duración
4 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (34 en Girona)

Abierta X2026002606

L’objecte del contracte és el subministrament dels següents contenidors nous per a la recollida de les fraccions de vidre, envasos lleugers, paper i cartró mitjançant càrrega bilateral automatitzada monooperador.

373.813 €

Abierta 486/2022 i 66/2022

Anunci de licitació del contracte de servei de conservació i manteniment de les instal.lacions de l’enllumenat públic de Vila-sacra així com el servei d’instal.lació, manteniment i desmuntatge de l’enllumenat de Nadal del municipi

48.000 €

Abierta CONC2026000039

Contrato mixto de servicios de montaje, desmontaje y mantenimiento del árbol de Navidad, de la totalidad de las luces tipo Daliniano que forman parte del alumbrado Navideño y el suministro en régimen de alquiler y mantenimiento de las mismas durante la campaña de Navidad de la ciudad de Figueres

452.876 €

Adjudicada 2026/8927

a) Subministrament d’una pantalla informativa lumínica LED viària de tipologia 2, això és, de mida mitjana o estàndard, d’informació variable. b) Els següents treballs i serveis necessaris per la seva correcta instal·lació i posada en servei: - Estudi que ha de contemplar les especificacions tècniques de la instal·lació de la pantalla - Instal·lació de la pantalla a la via pública, en particular, a la carretera GIV-4016, que va de Planes a Toses per Fornells de la Muntanya c) El servei complementari següent ofert a l’apartat de “preus complementaris”: el servei de vigilància de funcionament de la pantalla des del mes d’octubre de 2026 fins el mes d’abril de 2027.

13.735 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament en la modalitat de rènting, d’un camió amb plataforma elevadora telescòpica de com a mínim 16 metres per a ús del servei públic municipal.

90.720 €

Adjudicada COBS2026/066

Contracte per a l'adquisició d'un vehicle furgoneta híbrida per a l'Àrea d'Esports, Infància i Joventut, mitjançant Acord Marc ACM (exp. núm. 2023.07)

38.617 €

Adjudicada COBS2026/021

Contracte de subministrament, mitjançant rènting, de quatre turismes KIA i dues motocicletes SYM 125 per a la Policia Local, a través de contractació basada en Acord marc de l'ACM.

208.896 €

Adjudicada X2026000276

Subministrament furgoneta elèctrica

28.594 €

Adjudicada X2026001699

Contracte de subministrament consistent en l’adquisició d’armaris destinats a edificis plurifamiliars per a la recollida de residus porta a porta

196.112 €

En evaluacion X2025004902

Contratación del suministro e instalación de luces de Navidad

187.476 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot