Formalizada Administrativo especial

L’objecte és l’atorgament de la llicència d’ús privatiu consistent en l’ocupació directa i temporal de superfície d’equipaments municipals per a la instal·lació: - De màquines automàtiques de begudes calentes. - De màquines automàtiques de begudes fredes. - De màquines automàtiques de begudes fredes i productes sòlids. - De màquines automàtiques de plats sòlids saludables. - Fonts d’aigua .

Expediente: 001/2026/977/E190

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Ajuntament de Tàrrega en Lleida. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 15894500. Se recibió 1 oferta.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
15894500
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
12 mar 2026, 14:05
Fecha límite
27 mar 2026, 15:00
Duración
1 año
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tàrrega

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 06:24

Mismo sector y zona (15 en Lleida)

Formalizada 210/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament de pa i productes de pastisseria per a la residència d’Àger, gestionada per SUMAR, Serveis Públics d'Acció Social de Catalunya MP, SL

6.808 €

Formalizada 200/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament de productes d’alimentació en general pel centre de serveis rural de Maials, gestionat per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL

16.515 €

Formalizada 001/2026/4222/E190

L’objecte és l’atorgament de lallicència d’ús privatiu consistent en l’ocupació directa i temporal de superfície d’equipaments municipals per a la instal·lació: - De màquines automàtiques de begudes calentes. - De màquines automàtiques de begudes fredes. - De màquines automàtiques de begudes fredes i productes sòlids. - Fonts d’aigua .

Adjudicada 2026/44-2145

Disseny i la impartició de 8 cursos de formació per a la promoció de l’ocupació, la millora de competències i la professionalització de les dones, adreçats a la població femenina resident en municipis rurals d’una població igual o inferior a 5.000 habitants de les comarques de l’Alt Urgell, la Noguera, el Pallars Jussà i el Pallars Sobirà, dins del projecte SEDERURAL per a la sensibilització, el desenvolupament i el reequilibri de les zones rurals de la província de Lleida.

64.400 €

En evaluacion SUB_OBE_2026_0003

Subministrament de productes d’alimentació i complements alimentaris per als animals que resideixen al Refugi dels Peluts, situat a la Partida Caparrella 123.

66.000 €

Formalizada 14/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament de begudes per a les persones usuàries de la Residència d’Àger (Lleida) gestionada per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL.

5.729 €

Formalizada 001/2025/9937/E190

L’objecte d’aquesta licitació és l’atorgament d’ONZE (11) llicències d’ús privat del domini públic per la instal·lació de parades de venda no sedentària al mercat setmanal de Tàrrega.

Formalizada 10/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament de pastes i conserves per les persones usuàries de la Residència d’Avis de la Vall d’Àger del municipi d’Àger (Lleida) gestionada per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL.

16.606 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tàrrega

Abierta 001/2026/7202/I266

CONTRACTE ADMINISTRATIU MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE LA CLIMATITZACIÓ A LA BIBLIOTECA DE TÀRREGA - Germanes GÜELL

209.081 €

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 001/2026/7506/I261

Contractació de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega.

257.617 €

Abierta 001/2026/7381/I264

És objecte del present plec la contractació del servei consistent en la redacció del Pla Local d’Habitatge del municipi de Tàrrega, de conformitat amb l’abast definit a la clàusula 4 delPPTP. Amb aquest Pla es pretén recollir la radiografia actual en matèria d’habitatge a Tàrrega i el full de ruta a seguir en els propers 6 anys on es valorin les accions i serveis que s’estan portant a terme actualment i a la vegada ha de permetre planificar i coordinar noves accions per a donar resposta a les necessitats que es detectin en la diagnosi.

30.964 €