Formalizada Servicios

L’objecte és la redacció de dos plans forestals conjunts que tinguin com a àmbit la totalitat dels territoris municipals de Sant Miquel de Campmajor i de Sant Martí de Llémena respectivament.

Expediente: 2025/8184

Contrato de servicios formalizado por Diputació de Girona en Girona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 71300000. Adjudicado el 4 mar 2026 a BAULA RURAL SCCL. Se recibieron 8 ofertas.

59.149
Presupuesto base
59.149
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71300000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 16:06
Fecha límite
22 oct 2025, 01:59
Duración
6 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
BAULA RURAL SCCL
NIF
F01704766
Importe
18.658
Ofertas recibidas
8

Documentos

(2)

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:41

Mismo sector y zona (71 en Girona)

Abierta ICSOL-2026-93

MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

61.249 €

Abierta X2026003264

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del personal i de tots els Centres de treball del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

53.273 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €

Abierta CONC2026000055

Concurso de proyectos con intervención de Jurado, anónimo y restringido a dos fases, para seleccionar la propuesta arquitectónica más idónea que sirva de base para la adjudicación posterior de los contratos de los servicios de arquitectura relacionados con la construcción de la Nueva sede del Archivo Comarcal del Alt Empordà y la Biblioteca Comarcal en Figueres.

565.658 €

Abierta 2026/219

Redacció del Pla Integral de Gestió dels sistemes de sanejament (PIGSS) de Blanes, Lloret de Mar i Palamós

1.016.655 €

Abierta CSE/AH04/1101480047/26/PO

Servei de la direcció facultativa d’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.552 €

Abierta CSE/AH04/1101480045/26/PO

Servei de la direcció executiva (obra i instal·lacions), coordinació de seguretat i salut i assistència tècnica de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.033 €

Abierta CSE/AH04/1101480038/26/PO

Servei per la direcció d’instal·lacions de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

32.772 €

Abierta CSE/AH04/1101480015/26/PO

Servei per la coordinació d’obra i planificació de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

27.000 €

Abierta CTN2600220

Coordinació de la seguretat i salut de les obres d'ampliació de l'estació regeneradora d'aigües de l'estació depuradora d'aigües residuals de l'Escala al TMd'Albons - cofinançat pel fons europeu de desenvolupament regional (FEDER) de la unió europea, en el marc del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027

15.470 €

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €