Adjudicada Administrativo especial

L’objecte és fixar el procediment i les condicions que han de regir el concurs públic per a l’atorgament de les autoritzacions municipals del nou mercat de venda no sedentària de Castell d’Aro, Platja d’Aro i s’Agaró

Expediente: GENE2025006010 (X2025006099)

Contrato de contrato administrativo especial adjudicado por Ajuntament de Castell-Platja d'Aro en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 15 años. Categoría CPV 55900000. Adjudicado a AJUNTAMENT DE CASTELL D'ARO PLATJA D'ARO I S'AGARO. Se recibió 1 oferta.

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55900000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 12:04
Fecha límite
30 sep 2025, 16:00
Duración
15 años

Adjudicación

Adjudicatario
AJUNTAMENT DE CASTELL D'ARO PLATJA D'ARO I S'AGARO
NIF
P1705300J
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación 30 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (55 en Girona)

Abierta 4/2026

Concessió administrativaper a l’ús privatiu del domini públic del Bar del centre cívic de Pau i licitació de la contractació

100 €

Abierta 2026051351

Prestació del servei d'àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals 'Cavall Fort', 'El Pont', 'El Tren' i 'Garbí' de Girona

54.545 €

Abierta 2248/2026

L’objecte del contracte consisteix en definir els serveis a contractar, consistents en l’elaboració de menjar cuinat i el seu posterior transport fins als centres (Centre de Dia, Llar d’infants i instal·lacions del Casal d’estiu i del Casal esportiu)

117.410 €

Abierta 2026/ETSAE0327/00002792E

Cafetería RLM San Fernando Figueras

Formalizada X2024000223

Concessió de serveis del menjador escolar de l’escola de Campllong, en la modalitat de càtering, incloent també el servei de monitoratge durant l’estona de menjador

32.815 €

Formalizada X2025000242

Licitació per a l'atorgament d'una llicència d'ocupació del domini públic per exercir l'activitat de venda no sedentària amb un vehicle food truck destinat a creperia

720 €

Desierta 2026046106

Prestació, per part de l’empresa adjudicatària, del servei d’àpats per al menjador escolar a les escoles bressol municipals “Cavall Fort”, “El Pont”, “El Tren” i “Garbí” de Girona.

54.538 €

Adjudicada 2026/25/1403

Contracte de serveis corresponent al servei integral de menjador escolar per l'alumnat de diverses escoles del Gironès -Escola Carme Auguet i Escola Santa Eugènia de Girona i l’Escola Sant Jordi de Sant Jordi Desvalls- (Lot 1), i per a l'alumnat de l’ Escola Palau (Lot 2) de Girona, per al curs escolar 2026-2027.

475.076 €

Formalizada 2024/000270

Transmissió de l'autorització de la parada 172 del mercat de venda no sedentària de Roses

12.397 €

En evaluacion X2026000793

Concessió administrativa, per a l'explotació del bar del pavelló de Ribes de Freser, obertura de les instal.lacions i la neteja dels lavabos

8.400 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro