Adjudicada Servicios

L'objecte dels contractes que se celebraran en l’àmbit del present acord marc serà la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit del lot en qüestió, així com serveis de consultoria. LOT 1: Serveis jurídics en l’àmbit del dret administratiu en general que inclourà també la contractació pública administrativa i temes civils. LOT 2: Serveis jurídics en l’àmbit de dret urbanístic i del medi ambient LOT 3: Serveis jurídics en l’àmbit del dret financer, tributari i hisenda LOT 4: Serveis jurídics en l’àmbit del dret laboral LOT 5: Serveis Jurídics en l’àmbit del dret penal LOT 6: Serveis d’assistència en procediments de mediació

Expediente: 2026/2320

Contrato de servicios adjudicado por Mancomunitat Intermunicipal Deltatres en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 79100000. Adjudicado el 9 jul 2026 a Unive Abogados Sector Público S.L.P.. Se recibieron 21 ofertas.

1.785.124
Presupuesto base
1.785.124
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79100000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 10:04
Fecha límite
24 abr 2026, 16:00
Duración
4 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Unive Abogados Sector Público S.L.P.
NIF
B87171286
Ofertas recibidas
21

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:29

Mismo sector y zona (79 en Tarragona)

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta 159/2026

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei de consultoria especialitzada en Recursos Humans per a la definició, disseny i implantació del Model de Gestió de Persones del Consorci d’Aigües de Tarragona, amb la finalitat de dotar l’organització d’un marc coherent, integrat i operatiu que alineï els principals processos, models, polítiques i instruments de gestió de persones.

35.000 €

Abierta 33/2026-OS

L’objecte del present plec és l’establiment de les condicions que regiran la contractació dels serveis d’assessorament jurídic qualificat en matèria de: - Administratiu general i contractació pública (Lot 1) - Protecció de dades, DPD i transparència (Lot 2) - Fiscal i comptable (Lot 3)

49.800 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

Abierta 1570/2026

Servei de Delegat de Protecció de Dades per l’Ajuntament de l’Ampolla

4.535 €

Abierta 1547/2026

Els serveis de vigilància, seguretat i control d'accessos pels esdeveniments de caràcter festiu, cultural i esportiu organitzats al municipi de l’Ampolla, consistent en la contractació de vigilants (sense arma) i auxiliars-controladors d’accessos, d’acord amb les especificitats de cada servei.

16.891 €

Abierta CSE/TM05/1101480950/27/PO

Servei de seguretat i auxiliars de servei

3.554.764 €

Abierta 1623

Contractació dels serveis per a l’organització dels esdeveniments agroalimentaris «Premis Nacionals a les Millors Mels de Catalunya», que consistirà en l’organització de l’edició dels «Premis Nacionals a les millors Mels de Catalunya».

80.400 €

Abierta CO 14/2026

Contractació, per lots, dels serveis de gestoria i assessorament laboral a Serveis Comarcals Mediambientals, SA

74.741 €

Abierta 501/2026 G626

Serveis de direcció artística, coordinació i gestió de la mediació cultural i accions educatives, coordinació d’execució i producció, i coordinació i gestió de la comunicació i desenvolupament de connexions amb la ciutadania del festival SCAN

98.271 €

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal Deltatres

Abierta 2026-16510

La Mancomunitat DeltaGestió està tramitant l'expedient 2026-0016510 per a la concertació d'una operació de crèdit a llarg termini per un import estimat de 150.000,00 €, destinada al finançament de l'adquisició d'un immoble i de les actuacions vinculades al projecte d'implantació d'un alberg d'animals. Aquest import té caràcter provisional i podrà experimentar variacions no substancials en funció del cost definitiu del projecte tècnic i de les necessitats de finançament que resultin de la seva aprovació.

150.000 €

Abierta 2026-16510

2026-16510 - operació de crèdit a llarg termini per un import estimat de 150.000,00 €, destinada al finançament de l'adquisició d'un immoble i de les actuacions vinculades al projecte d'implantació d'un alberg d'animals

150.000 €

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACORD MARC COMBUSTIBLE

1.125.000 €

Abierta 2026/1494-II

Acuerdo marco COMPLEMENTARIO para la contratación administrativa de los servicios técnicos y de consultoría. Lote 3: instrumentos de planeamiento urbanístico / Lote 9: servicios de consultoría económica en general / Lote 10: servicios de consultoría e impulso del territorio con enfoque económico y turístico.

793.388 €

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €