Adjudicada Suministros

L’objecte del present sistema dinàmic d’adquisició (en endavant SDA), és el subministrament de materials de diferents topologies amb mitjans de transport respectuosos amb el medi ambient per tal que el Servei de Manteniment de la ciutat de Àrea de territori, transició ecològica i planejament pugui abastir-se de subministres i/o serveis menors per dur a terme treballs de manteniment a l’espai públic i equipaments municipals en el terme municipal de Sant Feliu de Llobregat.

Expediente: PACC2025000056

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat en Barcelona. Procedimiento restringido. Categoría CPV 44100000. Adjudicado el 1 sep 2026 a PINTURAS EUROTEX, S.A.. Se recibieron 4 ofertas.

14.876
Presupuesto base
14.876
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
44100000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 14:04
Fecha límite
23 jun 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
PINTURAS EUROTEX, S.A.
NIF
A41283920
Importe
14.876
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 23 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:22

Mismo sector y zona (44 en Barcelona)

Abierta AJT/59121/2025

Subministrament, transport i muntatge de portes d’emergència per renovar les existents a diversos poliesportius municipals de L’Hospitalet de Llobregat

61.928 €

Abierta 01040601/2026/6

L’objecte de la present contractació és la realització per part de l’empresa adjudicatària d’un conjunt de tasques i actuacions per al manteniment i conservació de la via pública del municipi de Sant Pere de Ribes, i altres tasques complementàries que es considerin necessàries també en l’àmbit dels edificis municipals o dels parcs infantils municipals, d’acord amb les prescripcions del plec de condicions tècniques i del que s’estableixi en el plec de clàusules administratives particulars. Es tracta, majoritàriament, de disposar d’una empresa externa per realitzar obres i altres prestacions de tasques de manteniment correctiu durant tot l’any i fora de l’horari laboral, tot i que també s’inclouen accions de manteniment preventiu destinades a garantir el bon estat dels espais públics municipals. Específicament, es realitzaran les següents actuacions: - Realització d’obres, manteniments i conservació de la via pública. - Tenir disponibilitat les 24 hores del dia, 365 dies l’any, per a la realització de tasques urgents i extraordinàries (caps de setmana, festius i horaris nocturns). - Subministrament de materials d’obra civil i consumibles necessaris per a l’execució dels treballs que els hi siguin encomanats, amb manteniment d’un estoc mínim. -Prestació del servei de col•locació i retirada de tanques i senyalització provisional en actes culturals, esportius i ocupacions temporals de la via pública, sota la supervisió de la Policia Local.

330.579 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta CTTE1243

Subministrament i instal·lació dels sistemes d'automatització de portes corredisses als Punts Verds de Barri de la ciutat de Barcelona

133.516 €

Abierta AJT/126395/2025

(SU-11/2026) Contracte mixt de subministrament i serveis prevalent el primer, de càrrega, transport, emmagatzematge a títol d’arrendament i retorn del material tècnic del Teatre Joventut de l’Hospitalet mentrestant no finalitzin les seves obres, d’acord amb les condicions mínimes establertes al plec de prescripcions tècniques particulars.

59.800 €

Abierta 2026/000028671

L’objecte del contracte és el subministrament de 60 equips informàtics complets, integrats per ordinador portàtil professional, monitor, dockstation, teclat, ratolí i bossa de transport, amb garantia “on-site” de 3 anys. El contingut concret i les especificacions que s’hauran de seguir, així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar el contracte, es detallen en el plec de prescripcions tècniques particulars.

534.576 €

Abierta 2026/1958

El objeto del presente contrato es la homologación de proveedores para el suministro de materiales hidráulicos para redes de abastecimiento y saneamiento de agua, necesario para el cumplimiento de las finalidades institucionales y el mantenimiento de las infraestructuras gestionadas por CCB Servicios Medioambientales, SAU.

140.000 €

Abierta S33-26

El objeto del contrato es el suministro, transporte, descarga, instalación y puesta en funcionamiento de 28 áreas de aportación con sistemas de identificación y control de usuarios para la recogida de residuos municipales en el municipio consorciado de l'Ametlla del Vallès, mediante arrendamiento financiero con opción a compra.

1.701.357 €

Abierta 11944AM

Contractació mitjançant procediment obert, de l'Acord Marc d'homologació de proveïdors per al subministrament de tapes de registre, cofres, portes de registre, i altres elements, per a instal·lacions de xarxa d’aigua i clavegueram, gestionades per Aigües de MANRESA, SA, amb divisió de quatre (4) lots.

124.000 €

Abierta Exp 26-56 SUBMINISTRAMENT LOTS DE MATERIAL

• Lot 1-Subministrament material de sanejament i fontaneria • Lot 2- Subministrament material ferreteria • Lot 3- Subministrament material cel·lulosa higiènica. Necessaris pel funcionament ordinari dels diferents Centres gestionats per PROCORNELLÀ,identificats en l’apartat 3 del Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP). S’adjunten els següents Annexos: • Annex 1.- Llistat de béns i preus màxims de Lot 1.-Sanejament i fontaneria • Annex 2.- Llistat de béns i preus màxims de Lot 2.- Ferreteria • Annex 3.- Llistat de béns i preus màxims de Lot 3.- material cel·lulosa higiènica. On consta una breu descripció dels productes i material a subministrar. Cas que es faci referència a alguna marca o producte concret, s’entendrà sempre que es demana el descrit o qualssevol altra que tingui iguals o superiors prestacions, prèvia autorització del responsable del contracte o la persona designada pel Centre corresponent. L’objecte del contracte es realitzarà de conformitat amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP). Les propostes hauran d’incloure la totalitat dels preus unitaris que comprèn la contractació del lot corresponent. En absència d’algun preu unitari es considerarà que l’oferta es correspon amb el preu unitari tipus de licitació. No pot haver-hi cap preu unitari d’import superior al proposat per PROCORNELLÀ, en el cas que hi sigui es corregirà i s’aplicarà el preu unitari fixat per PROCORNELLÀ.

184.090 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Abierta PACC2025000090

Contracte de subministrament i instal·lació per la renovació de l'enllumenat existent per tecnologia LED del Palau Municipal d'Esport Juan Carlos Navarro

43.080 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta PACC2026000045

Contractació d'obres del Projecte Executiu de reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat

182.914 €

Abierta PACC2026000045

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en l’execució de les obres descrites al Projecte executiu de Reurbanització del passatge Vilafranca.(exp OORD2026000003) L’objecte del projecte és la reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat. L’actuació té el seu origen en un procés participatiu realitzat amb el veïnat entre els mesos de març i juliol de 2025. El projecte consisteix en una millora de la urbanització del passatge, que actualment té un paviment de sauló, que afavoreix l’ús per part de gossos i en una millora de l’espai verd, especialment el que limita amb les plantes baixes dels habitatges. La proposta més votada consistia en pavimentar l’espai amb un paviment de llamborda i en uniformitzar el tractament dels parterres contigus a les plantes baixes, amb unes jardineres i plantació de vegetació arbustiva formant una tanca per protegir les visuals de les plantes baixes. Es mantenen les moreres i es millora la vegetació al voltant amb escossells més amplis i vegetació arbustiva i entapissant. El projecte també comprèn la renovació de l’enllumenat i del col·lector de clavegueram unitari fins al carrer Sant Josep, així com el soterrament d’un encreuament aeri d’una línia de telefonia. L’àmbit d’intervenció d’aquest projecte comprèn el passatge Vilafranca, entre el carrer Sant Josep i el passatge Comín; amb una superfície total de 872,90 m². Les obres que són objecte d’aquest contracte conviuran amb el mercat setmanal que es realitza els dilluns al carrer Sant Josep, entre els carrers Ramon i Cajal i Rupert Lladó. Per aquest motiu el carrer Sant Josep està tallat els dilluns des de les 7h fins les 16h. Totes les despeses associades als inputs anteriors s’hauran de tenir en compte en el moment de fer la oferta ja que seran a càrrec del contractista, sense dret a reclamació cap a l’Ajuntament.

182.914 €

Abierta PACC2026000046

Contractació d'obres per l'arranjament i millora de l'espai públic a Sant Feliu de Llobregat

495.756 €