L'objecte del present projecte són les obres de reforma de la piscina municipal del Pont d'Armentera, redactat pel tècnic Abdon Aguadé i Benet.

Expediente: 4311350006-2025-0000594

Contrato de obras adjudicado por Ajuntament del Pont d'Armentera en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 45000000. Adjudicado a TALLERS VIDAL AMILL SLU. Se recibieron 4 ofertas.

496.880
Presupuesto base
496.880
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
45000000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 dic 2025, 16:02
Fecha límite
10 jun 2026, 01:59
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
TALLERS VIDAL AMILL SLU
NIF
B25601816
Importe
451.366
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Ajuntament del Pont d'Armentera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 dic 2025
Anuncio de Pliegos 23 dic 2025
Fin Plazo Presentación 10 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (45 en Tarragona)

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació d’execució de les obres de reparació de la solera i parets del dipòsit IPM de la divisió AIGÜES DE REUS de la societat REUS SERVEIS MUNICIPALS SA.

244.724 €

Abierta 4304450006-2026-0003041

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura, que inclou intervencions a l’espai escènic a l’interior de l’edifici i al seu entorn exterior. El detall i condicions de l’obra es defineixen i fixen en el Projecte que juntament amb aquest Plec de clàusules administratives particulars regirà el contracte.

202.300 €

Abierta 89/2026

L’objecte de la present licitació es la construcció d’un heliport en la modalitat “operating site” a la ETAP del CAT a L’Ampolla per a usos propis del CAT i també per atendre possibles emergències tant pròpies com dels nostres contractistes, esdevé necessari disposar d’una superfície apta per poder aterrar un helicòpter apte per a transport sanitari i de vigilància aèria.

72.604 €

Abierta 4309950006-2026-0000311

L’objecte d’aquest projecte és la pavimentació i la renovació dels serveis de clavegueram, tub municipal, aigua potable i soterrament de l’enllumenat públic de part dels carrers Porxos i Racó, situats al municipi de Palma d’Ebre.

141.018 €

Abierta 4309950006-2026-0000322

L’Ajuntament de la Palma d’Ebre vol rehabilitat el carrer Raval de la Torre, perquè està en molt mal estat de conservació. Tots els serveis com el clavegueram i l’aigua potable està en mal estat degut a la seva antiguitat. El mateix passa amb la pavimentació. Amb la rehabilitació vol dignificar el carrer i regenerar les seves infraestructures de serveis.

134.233 €

Abierta Exp.1263/2026

Realització de les obres de millora de la deixalleria comarcal situada al terme municipal de Falset.

119.538 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Abierta 1671/2026

Obres definides en el Projecte bàsic i executiu per a la consolidació estructural i restauració interior de la Torre de la Vila de Torredembarra

186.851 €

Abierta 8004330008-2026-0012561

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres incloses en el "Projecte d'actuacions puntuals de seguretat i drenatge a diverses carreteres de la xarxa local. Any 2026". Les actuacions tenen per finalitat millorar la seguretat viària, el drenatge, la funcionalitat i la conservació de la xarxa local de carreteres de la Diputació de Tarragona, mitjançant l'execució d'actuacions puntuals en diferents carreteres de la xarxa.

2.412.831 €

Más licitaciones de Ajuntament del Pont d'Armentera

Formalizada 4311350006-2026-0000338

Mitjançant acord del Ple de l'Ajuntament del Pont d'Armentera de 4 de juny de 2026 es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte de serveis de manteniment i conservació de la xarxa d'aigua i clavegueram, mitjançant contractació conjunta. Es fa públic el Lot 1 del contracte.

24.480 €

Formalizada 4311350006-2026-0000073

Mitjançant acord de junta de govern de 12 de febrer de 2026 de l'Ajuntament del Pont d'Armentera es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte dels serveis de control integrat de plagues, mitjançant procediment obert simplificat. Es publica l'adjudicació corresponent al Lot 1.

7.360 €

En evaluacion 4311350006-2025-0000594

Obres de reforma de la piscina municipal

496.880 €

Adjudicada 4311350006-2025-0000592

Contracte basat en acord marc de subministrament en la modalitat de compra d'un vehicle elèctric per a la brigada municipal, de conformitat amb el Lot 7 de l’Acord marc de subministrament de maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.07).

28.150 €

Formalizada 4311350006-2026-0000014

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de vigilància, salvament i socorrisme aquàtic a la piscina municipal durant la temporada d’estiu de les piscines municipals del Pont d’Armentera i de Figuerola del Camp, per lots, mitjançant procediment obert i contractació conjunta.

17.857 €