Adjudicada Servicios

L’objecte del present procediment és la contractació ocasional d’enregistraments audiovisuals amb grues tipus polecam dins de l’àmbit territorial de Catalunya. Durant l’any es podrà consumir un màxim de vint-i-cinc (25) serveis. Específicament estaran inclosos tots els serveis, provisions i subministraments que siguin necessaris per a l’execució total i completa del contracte en els termes detallats, mentre no s’especifiqui el contrari en aquest plec de prescripcions tècniques.

Expediente: 14/2026 XAL/2026/0016270

Contrato de servicios adjudicado por Xarxa Audiovisual Local, SL. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 92221000. Adjudicado a Poleshot SL. Se recibió 1 oferta.

24.300
Presupuesto base
24.300
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
92221000
Publicación
16 abr 2026, 12:04
Fecha límite
1 may 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Poleshot SL
NIF
B64899883
Importe
24.300
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Xarxa Audiovisual Local, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2026
Anuncio de Pliegos 16 abr 2026
Fin Plazo Presentación 1 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Xarxa Audiovisual Local, SL

Abierta 22/2026

22/2026 CONTRACTACIÓ DE 5 CÀMERES PER A LA REDACCIÓ DE LA XARXA AUDIOVISUAL LOCAL, SL

40.761 €

Abierta 7/2026 XAL/2026/0002542

7/2026 CONTRACTACIÓ RELATIVA UNA EINA D’E-MAIL MARQUETING PER A LA XARXA AUDIOVISUAL LOCAL, SL

111.000 €

Formalizada 51/2026 XAL/2026/0031409

L’objecte del contracte é la cessió del plató llogat en els anteriors programes: l’espai Ailiac (AZULIUS and EFIMERO S.L. B65559981) situalt al Passatge Utset, 14 de Bacelona. Els motius pels quals s’aposta per mantenir l’espai són diversos. La decoració i elements d’atrezzo estan adaptats a les necessitats del programa. La localització permet que les gravacions siguin àgils. L’espai reuneix les característiques òptimes tècnicament i ens permet fer un ús dels elements de decoració i atrezzo adquirits en temporades anteriors.

17.400 €

Anulada XAL/2025/0047124 24/2025 BIS

L’objecte del present procediment és la de disposar d’un servei d’arrendament ocasional d’equips amb un canal de transmissió IP resultant de l’agregació d’un mínim de 6 línies mòbils de dades 3G/4G/5G. Els equips objecte del contracte, son referenciats en aquests informe com a «motxilla 5G» (o simplement «motxilla») i «servidor de recepció» (o simplement «receptor»).

70.300 €

Formalizada 24/2026XAL/2026/0028056

L’objecte del present procediment és dur a terme l’ampliació, millora i manteniment de la infraestructura de xarxa (LAN i WiFi) de la XAL Tota la infraestructura actual de la xarxa de la XAL és del fabricant Extreme Networks. El present procediment promou el manteniment de la infraestructura existent i la seva millora i ampliació.

143.808 €