Adjudicada Suministros

L’objecte del present procediment és la contractació del subministrament de panells d’intercomunicació i micròfons Clear-Com (o similars) per ampliar les prestacions del control de realització, integrant-los a la matriu d’intercomunicació Eclipse HX de la XAL. A la XAL disposem d’un sistema d’intercomunicació actualitzat basat en una matriu Clear-Com Eclipse HX. L’objectiu d’aquesta compra és adquirir nous panells d’intercomunicació i micròfons compatibles per ampliar les prestacions del control de realització que remodelarem properament i garantir-ne el correcte funcionament en les noves necessitats operatives.

Expediente: 44/2026 XAL/2026/0021345

Contrato de suministros adjudicado por Xarxa Audiovisual Local, SL en Barcelona. Categoría CPV 32360000. Adjudicado a Q In Media Broadcast Systems, S.L.. Se recibió 1 oferta.

18.170
Presupuesto base
18.170
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32360000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 16:04
Fecha límite
12 jun 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
Q In Media Broadcast Systems, S.L.
NIF
B80145154
Importe
16.533
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Xarxa Audiovisual Local, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 12 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta 2026-00150

Adquisición de Routers para la red 5G. Codigo expediente: 2026R320023. Ref. Servicio Contratación: 2026-00150

58.080 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Más licitaciones de Xarxa Audiovisual Local, SL

Abierta 22/2026

22/2026 CONTRACTACIÓ DE 5 CÀMERES PER A LA REDACCIÓ DE LA XARXA AUDIOVISUAL LOCAL, SL

40.761 €

Abierta 7/2026 XAL/2026/0002542

7/2026 CONTRACTACIÓ RELATIVA UNA EINA D’E-MAIL MARQUETING PER A LA XARXA AUDIOVISUAL LOCAL, SL

111.000 €

Formalizada 51/2026 XAL/2026/0031409

L’objecte del contracte é la cessió del plató llogat en els anteriors programes: l’espai Ailiac (AZULIUS and EFIMERO S.L. B65559981) situalt al Passatge Utset, 14 de Bacelona. Els motius pels quals s’aposta per mantenir l’espai són diversos. La decoració i elements d’atrezzo estan adaptats a les necessitats del programa. La localització permet que les gravacions siguin àgils. L’espai reuneix les característiques òptimes tècnicament i ens permet fer un ús dels elements de decoració i atrezzo adquirits en temporades anteriors.

17.400 €

Anulada XAL/2025/0047124 24/2025 BIS

L’objecte del present procediment és la de disposar d’un servei d’arrendament ocasional d’equips amb un canal de transmissió IP resultant de l’agregació d’un mínim de 6 línies mòbils de dades 3G/4G/5G. Els equips objecte del contracte, son referenciats en aquests informe com a «motxilla 5G» (o simplement «motxilla») i «servidor de recepció» (o simplement «receptor»).

70.300 €

Formalizada 24/2026XAL/2026/0028056

L’objecte del present procediment és dur a terme l’ampliació, millora i manteniment de la infraestructura de xarxa (LAN i WiFi) de la XAL Tota la infraestructura actual de la xarxa de la XAL és del fabricant Extreme Networks. El present procediment promou el manteniment de la infraestructura existent i la seva millora i ampliació.

143.808 €