Formalizada Suministros

L'objecte del present procediment és el subministrament del llicenciament dels equips de seguretat perimetral i els serveis associats i el servei de sistemes de còpies de seguretat al núvol. Els objectius principals del procediment són els següents: • Llicenciar els equips de seguretat perimetral de l’Ajuntament per garantir la protecció de la infraestructura informàtica davant amenaces externes. • Disposar dels serveis de còpies de seguretat al núvol de Veeam Cloud per les còpies de seguretat, assegurant la correcta protecció i recuperació de dades dels sistemes de l’Ajuntament. • Garantir l’evolució tecnològica, manteniment i suport dels sistemes de seguretat perimetral i de còpies de seguretat, adaptant-se a les noves amenaces i necessitats de l’Ajuntament. L’abast del present procediment inclou: • Lot 1 – Subministrament de llicències dels sistemes de seguretat perimetral i serveis associats: o Subministrament Llicenciament dels equips de seguretat perimetral. o Serveis Auditoria anual de seguretat. Vigilància proactiva de bugs de seguretat publicats per el fabricant i recomanacions del “Centro Criptológico Nacional” i de l’Agència de Ciberseguretat de Catalunya. Actualització i configuració del servidor a on resideix el sistema de logs Forti Analyzer. Actualització i manteniment dels sistemes de seguretat perimetral per garantir la seguretat perimetral de la xarxa. • Lot 2 - Serveis de sistemes de còpies de seguretat al núvol i serveis associats: o Serveis Servei de còpies de seguretat al núvol per poder emmagatzemar 10 TB d’informació d’origen amb backups diaris i amb 2 mesos de retenció. Configuració del servei de còpies de seguretat al núvol per tota la infraestructura de servidors de l’Ajuntament. Revisió de les còpies per comprovar que es fan correctament.

Expediente: 5740/2025

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Calella en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50312610. Se recibió 1 oferta.

22.000
Presupuesto base
49.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50312610
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:47
Fecha límite
15 dic 2025, 15:00
Duración
2 años
Lote
1

Organismo contratante

Ajuntament de Calella

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 15 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:03

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Ajuntament de Calella