Formalizada Servicios

L'objecte del present contracte son els serveis de manteniment per a la neteja de la xarxa de clavegueram gestionada per l’Empresa Municipal Mixta d’aigües de Tarragona, SA (EMATSA), d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

Expediente: C015_26

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 90470000. Adjudicado el 31 jul 2026 a SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCELONA, SAU. Se recibió 1 oferta.

977.827
Presupuesto base
4.106.875
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
90470000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2026, 14:11
Fecha límite
25 may 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCELONA, SAU
NIF
A08000234
Importe
870.266
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2026
Anuncio de Pliegos 15 abr 2026
Fin Plazo Presentación 25 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (90 en Tarragona)

Abierta 43008857/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Formació de Persones Adultes (CFA) de Reus.

11.037 €

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta CO 17/2026

Contracte privat de serveis per a la retirada, transport i tractament de rebuig de la planta mecànic biològica i de compostatge del Centre Comarcal de tractament de residus de Botarell

15.795.625 €

Abierta 9503/2026

Servicio de limpieza de los edificios y dependencias municipal del Ayuntamiento de Vila-seca.

1.290.403 €

Abierta CTN2600345

L’objecte d’aquesta licitació és contractar els serveis necessaris per a efectuar una correcta explotació, conservació i manteniment dels sistemes de sanejament de Torredembarra, La Nou de Gaià i St. Miguel i Vespella de Gaià, segons les instruccions recollides en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP) que garanteixi l’assoliment dels objectius de qualitat fixats en el mateix i que compleixen els requeriments de la Directiva 91/271/CEE del Consell, de 21 de maig de 1991, sobre el tractament d’aigües residuals urbanes i del Reial Decret 509/1996, de 15 de març, de desenvolupament del Reial Decret-llei 11/1995, de 28 de desembre, per el que s’estableixen les normes aplicables al tractament de les aigües residuals urbanes.

9.952.977 €

Abierta 43002594/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Baix Camp

129.571 €

Abierta C029_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de carbó actiu granular (CAG) per l'ETAP de Sant Salvador i dels serveis associats, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte.

290.400 €

Abierta 43002582/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Salvador Vilaseca

90.250 €

Abierta 43005704/2027/01

Servicio de limpieza del Instituto Francesc Vidal i Barraquer

137.261 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d’equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d’ATL.

304.246 €

Abierta C048_26

SUBMINISTRAMENT DE REACTIUS, FUNGIBLES I ALTRE MATERIAL PELS LABORATORIS DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)

428.191 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €