Formalizada Servicios

L’objecte del present contracte és un servei d’enginyeria per a la redacció d’un projecte constructiu per a la rehabilitació i modernització del sistema d’il·luminació dinàmica de la façana de la torre d’equilibri del bombament de la E.D. Fontsanta. Aquesta actuació consisteix en dissenyar a nivell constructiu l’encaix, la definició tècnica i la valoració de les obres necessàries per a la reposició, renovació o actualització del sistema d’il·luminació dinàmica, incloent tots els elements electrònics, estructurals i de control que en garanteixin la funcionalitat i la integració amb les instal·lacions existents. Igualment, s’haurà de presentar una solució completa, segura i totalment integrada en l’arquitectura i en els sistemes actuals de la instal·lació.

Expediente: 2026-0061-OSE

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 71311000. Adjudicado el 25 jun 2026 a ANOCHE ILUMINACIÓN ARQUITECTÓNICA, S.L.. Se recibió 1 oferta.

20.000
Presupuesto base
20.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311000
Publicación
24 mar 2026, 12:03
Fecha límite
14 abr 2026, 15:00
Duración
4 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ANOCHE ILUMINACIÓN ARQUITECTÓNICA, S.L.
NIF
B64607054
Importe
20.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 25 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)