L’objecte del present contracte és oferir el servei del casal d’estiu infantil municipal de Riudarenes i Can Fornaca, per fomentar el creixement personal, l’oci i la sociabilitat dels infants durant les vacances d’estiu. Aquest casal constarà d’activitats esportives, socials, culturals, d’oci i de natura. Està plantejat com a eina d’educació en el lleure amb una base pedagògica, lúdica i cultural en la que es fomenten una sèrie de valors humans mitjançant la convivència i el treball en grup.

Expediente: X2025001367

Contrato de servicios anulado por Ajuntament de Riudarenes. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80410000.

19.949
Presupuesto base
87.767
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
80410000
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Fecha límite
14 feb 2026, 00:59
Duración
1 año

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Riudarenes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:33

Más licitaciones de Ajuntament de Riudarenes