Abierta 22 sep 2026 (19d 18h) Suministros

L'objecte del present contracte és l'execució de les obres corresponents al Projecte d'instal·lació fotovoltaica per a autoconsum col·lectiu a la coberta de l'edifici municipal "La Concòrdia", situat al municipi de Sant Climent Sescebes.

Expediente: X2026000473

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Sant Climent Sescebes en Girona. Categoría CPV 09331200. Plazo de presentación de ofertas hasta el 22 sep 2026.

60.099
Presupuesto base
60.099
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
09331200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:04
Fecha límite
22 sep 2026 (19d 18h)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 22 sep 2026
Finaliza en 20 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (09 en Girona)

Abierta 2026CSP11

Contracte de subministrament de Gasoil A i Gasoil B per la flota de vehicles, generadors d'emergència i eines de brigada de Cicle de l'Aigua del Ter, S.A.

135.480 €

Adjudicada COBS2026/090

Adhesió al contracte basat (Exp. 2025.04.A01) en l'Acord marc de subministrament de gas natural amb destinació a les entitats locals de Catalunya

98.857 €

Formalizada 2023/005610

Subministrament d’energia tèrmica a partir d’estella procedent de la gestió forestal local i sostenible per alimentar les dues calderes Heizomat RHK-AK300 i una caldera Heizomat RHK-AK 400, de la Central de Biomassa de la xarxa de calor ubicada a la zona esportiva del municipi de Roses corresponent a la categoria 2 pneumàtica del Sistema Dinàmic d’adquisició, que dona servei a la piscina municipal, al pavelló poliesportiu i a l’estadi de futbol, a les escoles Montserrat Vayreda i Jaume Vicens Vives, així com a la llar d’infants El Franquet, tots ells del municipi de Roses.

104.803 €

Formalizada X2026000341

El contracteté per objecte el subministrament de pèl.let per la caldera de biomassa de l’escola Vilademany d’Aiguaviva

8.000 €

Adjudicada 2025/2659

Contracte d’ obra “Projecte executiu per a una instal·lació fotovoltaica en autoconsum col·lectiu al CEIP Empúries de L’ Escala", mitjançant adehsió a contracte basat en l’Acord marc de l’ACM, finançat amb el Fons del Mecanisme de Recuperació i Resiliència de la Unió Europea, Next generation , EU

80.369 €

En evaluacion X2026000705

Suministro de energía eléctrica para las dependencias, servicios y locales que son titularidad de diversas entidades locales de la comarca de La Garrotxa.

2.162.329 €

Adjudicada 20260013

Subministrament de gasoil-C per a la PVE de Campdorà

59.856 €

Formalizada X2026001996

Subministrament de gasoil de calefacció (tipus C) per les calderes i dipòsits municipals.

62.877 €

Adjudicada 2026/634

Subministrament de combustible i electricitat per a la recàrrega pública de vehicles, a través de l'Acord marc CCS-2026-3 de la Comissió Central de Subministraments de la Generalitat de Catalunya.

41.653 €

Adjudicada ACJ-2026-25

Subministrament de combustible tipus estella forestal per proveir la caldera de biomassa de l'alberg la Vall d'en Bas gestionat per l'ACJ

16.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Climent Sescebes