Formalizada Servicios

L’objecte del present contracte és l’assessorament i control dels dos mercats de venda no sedentària de Parets del Vallès.

Expediente: 2025 3198

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Parets del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 65000000. Adjudicado el 17 may 2026 a ASOMERCAT GESTIO SL. Se recibió 1 oferta.

37.861
Presupuesto base
83.293
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
65000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 feb 2026, 13:56
Fecha límite
25 feb 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
ASOMERCAT GESTIO SL
NIF
B05335203
Importe
37.700
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 feb 2026
Anuncio de Pliegos 9 feb 2026
Fin Plazo Presentación 25 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (65 en Barcelona)

Abierta PO260009- B

Servei de lectura de comptadors de la xarxa del servei d’abastament d’aigua potable del municipi de Terrassa

156.600 €

Abierta 2025/000035192

Concessió administrativa de la finca municipal Vapor Gordils de Mataró. Veure clàusula primera del Plec de clàusules Administratives Particulars. Poden participar en aquesta licitació les persones físiques o jurídiques, espanyoles o estrangeres, que tinguin plena capacitat d’obrar, no estiguin incurses en una prohibició de contractar, i acreditin la seva solvència econòmica, financera i tècnica o professional. No poden concórrer a la licitació les persones que hagin participat en l'elaboració de les especificacions tècniques o dels documents preparatoris del present contracte, sempre que aquesta participació pugui provocar restriccions a la lliure concurrència o suposar un tracte privilegiat respecte de la resta de licitadors.

Adjudicada 178/25

Serveis de redacció avantprojecte Subestació Transbadalona, projecte d'adequació de l'actual SE Badalona i projecte de detall de les obres de desplaçament de la xarxa MT de la SE Badalona a la nova SE Transbadalona

298.049 €

En evaluacion CCM 3106-0001/2026

El objeto del contrato es la prestación del servicio de explotación, conservación, mantenimiento, y la prestación complementaria de actuaciones de obras en concepto de reposiciones y mejoras, de las instalaciones del Consell Comarcal del Maresme de abastecimiento de agua potable en alta en el Alt Maresme, de conformidad con lo establecido en el pliego de clausulas administrativas particulares y en los pliegos de prescripciones técnicas

11.959.797 €

En evaluacion 2026_110

Ampliació i actualitzaciódel telecontrol i canvi de la totalitat dels comptadors domèstics existents al municipi d’Argençola ( Anoia) Atesa la necessitat principal dela millora de la xarxa d’abastament d’aigua potable en baixa dels nuclis d’Argençola, Carbassí i Clariana, situats al municipi d’Argençola. Aquesta actuació està enfocada a millorar el funcionament de la xarxa i la seva rendibilitat, i sobretot a detectar els problemes d’excés de consum i de fugues. Aquest objectiu general es subdivideix en els següents objectius específics: • Introducció de comptadors de registre d’aigua i sectorització que permetin millorar la gestió de la xarxa, optimitzar el consum i detectar possibles pèrdues d’aigua o sabotatges. • Actualització del sistema SCADA de control de l’abastament en alta i en baixa.

37.292 €

Anulada PO260009

Servei de lectura de comptadors de la xarxa del servei d’abastament d’aigua potable del municipi de Terrassa

156.600 €

En evaluacion 2025/000036543

El present plec té com a objecte establir les condicions que han de servir de base per a la concessió demanial de l’ús privatiu de la finca de l’antiga Peixateria, situada al carrer Barcelona, núm. 50, de propietat municipal.

2.392 €

Adjudicada 3158/2025

Contracte de serveis d'aigua potable a la urbanització Can Tolrà per emergència

29.922 €

Formalizada 013-26

Substitució de les conduccions d’aigua potable de l’edifici del BCIN

47.560 €

Adjudicada 11139/2025

Licitació del contracte, en règim de concessió, del servei d'abastament d'aigua del municipi de la Garriga

60.376.688 €

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès