Formalizada Suministros

L’objecte del present contracte és l’adquisició de transmissors pel marcatge i seguiment d’exemplars de xarxet marbrenc alliberats, amb la finalitat d’estudiar els moviments que realitzen, l’ús i selecció de l’hàbitat, les causes de mortalitat i les àrees on es concentra la mortalitat dels exemplars, i entendre el procés d’adaptació dels exemplars alliberats a la vida en silvestre.

Expediente: GA13-26

Contrato de suministros formalizado por Forestal Catalana, SA. Categoría CPV 31712354. Adjudicado el 3 jun 2026 a ARAQUEST SL. Se recibieron 2 ofertas.

14.910
Presupuesto base
14.910
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
31712354
Publicación
21 mar 2026, 05:23
Fecha límite
7 abr 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
ARAQUEST SL
NIF
B53761813
Importe
11.390
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Forestal Catalana, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 mar 2026
Anuncio de Pliegos 21 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jun 2026, 06:22

Más licitaciones de Forestal Catalana, SA