L'objecte del present contracte és l'adequació del passeig i zona verda entre la plaça d'Espanya i el torrent Major de Sóller

Expediente: 4817/2026

Contrato de obras declarado desierto por Junta de Gobierno Local de l'Ajuntament de Sóller en Illes Balears. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 45210000.

189.865
Presupuesto base
189.865
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Organismo contratante

Junta de Gobierno Local de l'Ajuntament de Sóller
NIF: P0706100E

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 18 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 8 may 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:09

Mismo sector y zona (45 en Illes Balears)

Abierta 2026/00017730N

Sustitución de la bomba de calor destinada a la climatización del módulo de consultas en el Hospital Residencia Asistida Cas Serres

187.011 €

Abierta 2026/00017421W

Proyecto de reparación de deficiencias en diferentes puntos de la red viaria del Consell de Eivissa 2025

3.996.829 €

Abierta 2026/4290

Substitució paviment Mercat municipal d'Artà

93.195 €

Abierta HMAN CA 17/26

Obra Laboratorio Hospital Manacor

232.562 €

Abierta 6545/2026

Las obras necesarias para la ejecución del Proyecto de dotación de una red separativa de saneamiento en diversas zonas urbanas del término municipal de Andratx, concretamente en los núcleos de Sant Elm, SArracó y Port dAndratx.

627.779 €

Abierta 10194/2026

Contracte d'obres del Projecte de millora d la xarxa de proveïment de Sant Jordi. TM de Sant Josep de sa Talaia

172.910 €

Abierta 1388/2026

Captació d'aigües subterrànies a la finca de “Ses Rotgetes” per abastiment a la població

80.949 €

Abierta HUSE 62/26 PAS

Obras de reforma del laboratorio de Terapia Celular y la adecuación de la sala de control de calidad, la sala de criopreservación y el almacén para cumplir condiciones de buenas prácticas de fabricación (GMP) en la Unidad de Hematología del Hospital Universitario Son Espases

344.734 €

Abierta 2026/EA61/00001051E

EA1810 - Reasfaltado carretera tramo 1 de la Zona Técnica del EVA 7

115.702 €

Abierta 2026/EA61/00001050E

EA2210 - Obra de asfaltado varias zonas de la Base Aérea de Son San Juan.

164.545 €

Más licitaciones de Junta de Gobierno Local de l'Ajuntament de Sóller

Abierta 10517/2026

L'objecte del present contracte és la construcció d’una oficina d’ús administratiu ubicada en el pavelló municipal Es Puig amb una superfície 44,64 m2.

106.550 €

Abierta 10541/2026

L’objecte del present contracte són les obres necessàries per a la dotació de serveis de climatització, aigua calenta sanitària i infraestructura de telecomunicacions a les oficines de la primera planta de l’edifici del mercat municipal de Sóller, d’acord amb les prescripcions tècniques i les condicions establertes en la documentació contractual.

100.411 €

Abierta 10452/2026

Subministrament, transport, muntatge i posada en funcionament de l'equipament de mobiliari d'oficina, cadires i un altre mobiliari complementari per a l'edifici municipal de “Ses Escolàpies” de l'Ajuntament de Sóller.

140.000 €

Formalizada 8603/2026

L'objecte d'aquest contracte és la contractació del servei anual de manteniment de la plataforma de signatura biomètrica FirmaSuite BASIC implantada a l'Ajuntament Sóller, amb signatures il·limitades i suport per a un màxim de quatre tauletes

8.560 €

En evaluacion 10592/2026

L'objecte del present contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat d'arrendament sense opció de compra, de dos vehicles per a l'ús dels serveis tècnics municipals, de manera que es puguin dur a terme les tasques pròpies d'aquest negociat: 1. Inspecció d'obres 2. Certificats de finals d'obra 3. Control i inspecció d'activitats, etc.

28.959 €