Formalizada Servicios

L'objecte del present contracte és la provisió d'un servei suport especialitzat en tres línies de projectes concrets del màrqueting digital d'ACCIÓ: • Projectes de mail màrqueting, amb una alta especialització en maquetació de continguts optimitzada per ser visualitzada i efectiva en programes de correu electrònic de qualsevol suport. • Projectes d'accessibilitat web i posicionament en cercadors i eines d'IA. • Projectes de màrqueting internacional, amb una alta especialització en campanyes digitals, màrqueting internacional i l'anglès com a llengua de treball principal. Aquest servei es durà a terme fonamentalment a les oficines d'ACCIÓ, amb tres professionals experts que prestaran serveis segons els detalls de prestació de servei que s'especifiquen a la memòria justificativa i al plec de prescripcions tècniques d'aquesta licitació.

Expediente: ACCIO-2026-36

Contrato de servicios formalizado por Agència per a la Competitivitat de l'Empresa, ACCIÓ en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79340000. Adjudicado el 28 ago 2026 a Fhios Consultoria Tecnologica, SLU. Se recibieron 3 ofertas.

345.000
Presupuesto base
575.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79340000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2026, 16:14
Fecha límite
29 jun 2026, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Fhios Consultoria Tecnologica, SLU
NIF
B64720782
Importe
344.400
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2026
Anuncio de Pliegos 15 abr 2026
Fin Plazo Presentación 29 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Agència per a la Competitivitat de l'Empresa, ACCIÓ