Formalizada Servicios

El objeto del presente contrato es la prestación, mediante un contrato de servicios, de la gestión del Complejo Deportivo Municipal de Sant Feliu de Llobregat, instalaciones de titularidad municipal destinadas al ocio e integradas por usos deportivos, docentes, recreativos, lúdicos y de salud.

Expediente: PACC2024000072

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 92600000. Adjudicado el 19 may 2026 a CLUB NATACIÓ SANT FELIU. Se recibieron 2 ofertas.

6.770.238
Presupuesto base
9.026.984
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92600000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:44
Fecha límite
24 ene 2026, 00:59
Duración
3 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
CLUB NATACIÓ SANT FELIU
NIF
G08988156
Importe
5.915.234
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 may 2026, 06:24

Mismo sector y zona (92 en Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta ICEC-2026-916

Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de las exposiciones que se llevarán a cabo en los diferentes espacios del Centre d’Arts Santa Mònica.

210.344 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 01040604/2026/23

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de la gestió integral de l’organització dels serveis i subministraments necessaris pel muntatge i desenvolupament de les Jornades de Solidaritat i Cooperació que cada any se celebra en el nucli urbà de Les Roquetes. Els seus principals objectius són els següents: - Organitzar els serveis i subministraments de les Jornades de forma coordinada amb l’Ajuntament. - Aconseguir una decoració adient, amb activitats, espectacles i animació diversa i de qualitat. - Avaluar anualment les Jornades i proposar millores i innovacions per a les edicions següents. - Adaptar el servei a les necessitats reals, amb l’optimització i redistribució dels recursos disponibles.

35.576 €

Abierta 2025/0054389

Servei d’atenció a les persones visitants del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

722.452 €

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta CLT/2026/633

Prestació del servei d?acompanyament i suport especialitzat a les residències professionals d?arts escèniques de l?Estruch, Fàbrica de Creació de les Arts en Viu, adreçat als artistes i companyies residents de dansa, teatre, circ i escena híbrida. El servei inclou el seguiment dels processos de creació artística, l?acompanyament i assessorament als projectes residents, la coordinació amb la direcció del centre, el suport a les activitats formatives, educatives, divulgatives i de mediació vinculades al programa de residències i la col·laboració en accions de projecció i connexió amb xarxes professionals i circuits d?exhibició relacionats amb les arts escèniques contemporànies, d?acord amb les prestacions definides al Plec de Prescripcions Tècniques.

22.246 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Abierta PACC2025000090

Contracte de subministrament i instal·lació per la renovació de l'enllumenat existent per tecnologia LED del Palau Municipal d'Esport Juan Carlos Navarro

43.080 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta PACC2026000045

Contractació d'obres del Projecte Executiu de reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat

182.914 €

Abierta PACC2026000045

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en l’execució de les obres descrites al Projecte executiu de Reurbanització del passatge Vilafranca.(exp OORD2026000003) L’objecte del projecte és la reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat. L’actuació té el seu origen en un procés participatiu realitzat amb el veïnat entre els mesos de març i juliol de 2025. El projecte consisteix en una millora de la urbanització del passatge, que actualment té un paviment de sauló, que afavoreix l’ús per part de gossos i en una millora de l’espai verd, especialment el que limita amb les plantes baixes dels habitatges. La proposta més votada consistia en pavimentar l’espai amb un paviment de llamborda i en uniformitzar el tractament dels parterres contigus a les plantes baixes, amb unes jardineres i plantació de vegetació arbustiva formant una tanca per protegir les visuals de les plantes baixes. Es mantenen les moreres i es millora la vegetació al voltant amb escossells més amplis i vegetació arbustiva i entapissant. El projecte també comprèn la renovació de l’enllumenat i del col·lector de clavegueram unitari fins al carrer Sant Josep, així com el soterrament d’un encreuament aeri d’una línia de telefonia. L’àmbit d’intervenció d’aquest projecte comprèn el passatge Vilafranca, entre el carrer Sant Josep i el passatge Comín; amb una superfície total de 872,90 m². Les obres que són objecte d’aquest contracte conviuran amb el mercat setmanal que es realitza els dilluns al carrer Sant Josep, entre els carrers Ramon i Cajal i Rupert Lladó. Per aquest motiu el carrer Sant Josep està tallat els dilluns des de les 7h fins les 16h. Totes les despeses associades als inputs anteriors s’hauran de tenir en compte en el moment de fer la oferta ja que seran a càrrec del contractista, sense dret a reclamació cap a l’Ajuntament.

182.914 €

Abierta PACC2026000046

Contractació d'obres per l'arranjament i millora de l'espai públic a Sant Feliu de Llobregat

495.756 €