Formalizada Concesión de servicios

L’objecte del present contracte és la prestació dels serveis de bar i dinamització de la zona esportiva del pavelló de Moià, sota la modalitat de concessió demanial per a l’explotació de servei, i d’acord amb la descripció i requeriments continguts en el plec de prescripcions tècniques particulars, per la qual l’empresari explotarà el servei assumint la transferència del risc operacional.

Expediente: 2833/2024

Contrato de concesión de servicios formalizado por Ajuntament de Moià en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 55410000. Adjudicado el 17 abr 2025 a CLUB ESPORTIU MOIÀ. Se recibieron 2 ofertas.

18.000
Presupuesto base
1.220.035
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:44
Fecha límite
25 feb 2025, 00:59
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
CLUB ESPORTIU MOIÀ
NIF
G58442666
Importe
6.000
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Ajuntament de Moià

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 25 feb 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:28

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Moià

Abierta Expedient 2150/2026

CONTRACTE OBRES MILLORA PATRIMONI NATURAL DEL PARC PREHISTÒRIC DE LES COVES DEL TOLL

32.625 €

Abierta Expedient 1698/2026

CONSTRUCCIÓ D'ESPAI VERD I ÀREA DE PÍCNIC AL POLÍGON PLA ROMANI

45.184 €

En evaluacion Expedient 2150/2026

L’Execució de les obres de millora necesàries pel manteniment del Parc Prehistòric de les Coves del Toll amb l’objectiu d’augmentar la qualitat ambiental i paisatgística de l’entorn amb major intensitat d’ús, d’acord al detall que consta en la Memòria valorada de millora del Patrimoni Natural del Parc Prehistòric de les Coves del Toll, redactada per l’empresa E2ESTUDIS Enginyeria Forestal SL: • Actuacions entorn surgència • Actuacions entorn poblat prehistòric • Actuacions camí meandre retorn pàquing costat torrent del Mal i sota Cova del Toll • Actuacions Interior Cova del Toll • Actuacions diverses. Al Cau i al pas del Torrent del Bassot

32.625 €

En evaluacion Expedient 1698/2026

Actualment l’espai verd del Polígon industrial Pla Romaní es troba sense vorera d’accés i sense delimitacions ni equipaments per tal de poder-ne fer un ús habitual. Amb aquest contracte el què es pretén és desenvolupar i crear una àrea de pícnic, tant per treballadors de les industries com per la població del nucli, que, donada la proximitat al poble, l’entorn agrícola forestal i la vegetació de ribera i elements patrimonials interessants, es zona de passejada habitual, delimitant i pavimentant voreres i accessos.

45.184 €

En evaluacion Expedient 1386/2026

CONTRACTE DE SERVEIS DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS I ESPORGA DE L'ARBRAT VIARI

488.948 €