Formalizada Servicios

Según la descripción prevista en el PCAP, se basa en la prestación de servicios de mantenimiento, conservación y jardinería.

Expediente: 001/2026/2236/I264

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Tàrrega en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 77311000. Adjudicado el 3 ago 2026 a ASSOCIACIÓ ALBA. Se recibió 1 oferta.

337.422
Presupuesto base
337.422
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77311000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 may 2026, 12:08
Fecha límite
3 jun 2026, 16:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIÓ ALBA
NIF
G25014077
Importe
337.422
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Tàrrega

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 may 2026
Anuncio de Pliegos 4 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (77 en Lleida)

Abierta 25/VC-0011/27

Servicio de jardinería de la Dirección Provincial del Instituto Nacional de la Seguridad Social de LLeida

3.450 €

Abierta CTFC-2026-124

Serveis forestals Life Uncinata*

103.970 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

En evaluacion X2026001542

Contracte de servei de poda de l’arbrat de Tremp i recollida de restes vegetals campanyes 2026-2027. Procediment obert no harmonitzat

72.791 €

En evaluacion 2026/33

Licitació lloguer àrea privada de caça L10356

27.560 €

En evaluacion CGA 3085-0005/2026

Trebalhs silvicols e desmbòsc per cable aeri a la Forest d'utilitat pública CUP L-273 Montanheta de L'EMD d'Arró

99.236 €

En evaluacion 2-2026

Contractació del servei de poda de l’arbrat de titularitat municipal de Bellvís i els Arcs.

21.991 €

En evaluacion 73/2026

Subhasta per a l'adjudicació dels permisos de caça d'acord amb el Pla Tècnic de Gestió Cinegètica de la Reserva Nacional de Caça de l'Alt Pallars per a la temporada 26-27.

8.900 €

En evaluacion 556/2026

Subhasta per a l'adjudicació dels permisos de caça d'acord amb el Pla Tècnic de Gestió Cinegètica de la Reserva Nacional de Caça de l'Alt Pallars per a la temporada 26-27.

14.650 €

En evaluacion 1878/2026B

Servei de sega mecanitzada, sega per mitjà de tractor amb picadora, estassada de matolls dels vorals, cunetes i altres elements dels camins municipals d’Alcarràs.

Más licitaciones de Ajuntament de Tàrrega

Abierta 001/2026/7202/I266

CONTRACTE ADMINISTRATIU MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE LA CLIMATITZACIÓ A LA BIBLIOTECA DE TÀRREGA - Germanes GÜELL

209.081 €

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 001/2026/7506/I261

Contractació de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega.

257.617 €

Abierta 001/2026/7381/I264

És objecte del present plec la contractació del servei consistent en la redacció del Pla Local d’Habitatge del municipi de Tàrrega, de conformitat amb l’abast definit a la clàusula 4 delPPTP. Amb aquest Pla es pretén recollir la radiografia actual en matèria d’habitatge a Tàrrega i el full de ruta a seguir en els propers 6 anys on es valorin les accions i serveis que s’estan portant a terme actualment i a la vegada ha de permetre planificar i coordinar noves accions per a donar resposta a les necessitats que es detectin en la diagnosi.

30.964 €