Adjudicada Servicios

L’objecte del present contracte és la prestació del servei d’organització, coordinació i execució de la 14ena Fira del Vi de Vallirana, que se celebrarà el primer dissabte de Juny en horari de 19.00 a 01.00 h. El contracte inclou la planificació tècnica de l’esdeveniment, la captació, selecció, confirmació i gestió de cellers així com la oferta gastronòmica i assignació d’espais segons criteris acordats amb l’ajuntament. Coordinació del muntatge i desmuntatge dels cellers i entitats gastronòmiques participants. La coordinació de la logística amb les infraestructures instal·lades pel consistori i l’abonament a cada participant de les despeses que es derivin de la seva participació a la fira. Les previsions de venta de degustacions tenint en compte edicions anteriors es de 2.500 fitxes de vi/cava i 1.000 de gastronomia. Els preus de venda de cada fitxa són públics d’acord amb la ordenança nº 49 reguladora dels preus públics per la participació en activitats i fires el que resulta, tenint en conte les anteriors edicions, uns ingressos aproximats de 7.000 € per fira. Queden expressament excloses del contracte les infraestructures (carpes), seguretat, lavabos, subministraments, així com el sistema de venda i cobrament de tiquets, que seran assumits directament per l’Ajuntament. Els ingressos de la fira seran íntegrament per l’ajuntament i, en cap cas, el licitador tindrà dret a cobrar un percentatge dels tiquets venuts.

Expediente: 1426/2026

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Vallirana en Barcelona. Categoría CPV 79956000. Adjudicado a ASSOCIACIÓ EL CELLER DEL POBLE –RUVINS. Se recibieron 7 ofertas.

16.364
Presupuesto base
32.727
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79956000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 abr 2026, 16:12
Fecha límite
30 abr 2026, 01:59

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIÓ EL CELLER DEL POBLE –RUVINS
NIF
G67266478
Importe
13.490
Ofertas recibidas
7

Organismo contratante

Ajuntament de Vallirana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 abr 2026
Anuncio de Pliegos 15 abr 2026
Fin Plazo Presentación 30 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vallirana

Abierta 3565/2026

Contracte del servei d’estudi de diagnosi i viabilitat del nou model de recollida de residus, neteja viària i deixalleria de Vallirana, redacció de plecs i assistència en la valoració d'ofertes.

35.000 €

Abierta 3565/2026

Contractació dels serveis d'assistència tècnica ambiental, logística i econòmica per a la realització de l'estudi de diagnosi i viabilitat del canvi de model cap a un sistema mixt d'alta eficiència, la redacció de tot el bloc documental dels nous plecs i l'assistència tècnica en la valoració d'ofertes per a la pròxima licitació dels Serveis de Neteja Viària, Recollida de Residus i Gestió de la Deixalleria de l'Ajuntament de Vallirana. Així mateix, es defineix que el present contracte té una naturalesa integral de consultoria. A efectes de garantir la continuïtat de l'expedient principal, s'aclareix de forma expressa que l’objecte del contracte inclou l’assessorament tècnic, logístic, jurídic i econòmic obligatori per a la redacció material i confecció de tot el bloc documental dels nous plecs de clàusules administratives i prescripcions tècniques que regiran la pròxima gran licitació dels esmentats serveis municipals.

35.000 €

Abierta 2913/2026

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT DE GARRAFES D’AIGUA I FONTS DISPENSADORES PER LES DEPENDÈNCIES DE L´AJUNTAMENT DE VALLIRANA

47.331 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 3463/2026

CONTRACTE PER AL SERVEI DE DINAMITZACIÓ MUSICAL DELS BALLS SÈNIOR ELS CAPS DE SETMANA DURANT TOT L’ANY A VALLIRANA

49.200 €