Formalizada Servicios

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de conservació i manteniment dels actius d'ATL, incloent la realització dels següents treballs: - Manteniment als edificis d'oficines de les diferents instal¿lacions d'ATL. - Manteniment a la ITAM Tordera. - Manteniment de pintura interior i exterior d'edificis, EB's i casetes i manteniment de pintura exterior de dipòsits i canonades. - Manteniment a les impermeabilitzacions dels edificis, dipòsits, EB's i casetes. - Manteniment dels camins d'accés a les instal¿lacions d'ATL. - Manteniment proactiu (Actuacions planificades). - Servei d'assistència tècnica. - Treballs d'inversions. - Treballs de serveis afectats

Expediente: EC20/000154

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 45220000. Adjudicado el 6 jul 2021 a UTE ACTIUS ATL (75% ACSA - 25% AQUAMBIENTE). Se recibió 1 oferta.

22.682.703
Presupuesto base
22.682.703
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
45220000
Publicación
27 jul 2026, 16:15
Fecha límite
15 feb 2021, 14:00
Duración
5 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
UTE ACTIUS ATL (75% ACSA - 25% AQUAMBIENTE)
NIF
U05384714
Importe
11.720.334
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 15 feb 2021
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 jul 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:27

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)