Formalizada Suministros

Suministros, servicios e instalación para la modernización y digitalización global del municipio de Cadaqués mediante eco-contadores, digitalización de los accesos, instalación de tótems informativos, la creación de una página web, una web-app y sus correspondientes contenidos digitales.

Expediente: X2025001932

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Cadaqués en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 meses. Categoría CPV 32351200. Adjudicado el 5 mar 2026 a Telefónica Soluciones de Informática y Comunicaciones de España S.A.U.. Se recibieron 6 ofertas.

257.851
Presupuesto base
257.851
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32351200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:36
Fecha límite
29 nov 2025, 00:59
Duración
5 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Telefónica Soluciones de Informática y Comunicaciones de España S.A.U.
NIF
A78053147
Importe
255.615
Ofertas recibidas
6

Organismo contratante

Ajuntament de Cadaqués

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 29 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:31

Mismo sector y zona (32 en Girona)

En evaluacion COBS2026/074

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d'equips per actualitzar l'actual sistema de megafonia del camp de futbol de Vilartagues, camp de futbol Josep Sunyer i Arxer, pavelló de la Corxera i pavelló Carles Nadal, de Sant Feliu de Guíxols, d’acord amb les condicions tècniques (PPT) redactades pels Serveis Tècnics Municipals.

24.415 €

En evaluacion 2026/2408

Serveis tècnics de so, il·luminació i projecció de l'Ajuntament de Llagostera.

26.475 €

Formalizada 25/2026

Negociat sonorització i il·luminació havaneres

53.728 €

Formalizada PRI03/2026

Suministro de switches de acceso para la renovación de la red LAN, el saneamiento del Rack A y la prestación de los servicios de instalación, configuración y mantenimiento para la infraestructura de red de la Fundació Parc Recerca i Innovació de la Universitat de Girona

49.255 €

Formalizada 2026/1

Contractació del subministrament, instal·lació, configuració, posada en marxa i validació de la nova electrònica de xarxa de l’ICRA, incloent switches de core i accés, i garantia ampliada. L’abast inclou també la retirada ordenada de l’electrònica existent i la documentació final del desplegament. (veure PPT)

83.720 €

Formalizada 2025/4122

Remodelació de l'espai de fàbrica a l'Ecomuseu Farinera, finançat amb fons Next Generation

325.326 €

En evaluacion X2023000336_2

Subministrament de productes i serveis

84.951 €

Formalizada 2025/005890

Subministrament d’equipament de xarxes, posada en marxa i millora de les condicions de la garantia d’un conjunt de commutadors de la infraestructura de telecomunicacions informàtiques, substituint equipament existent que està al final de la seva vida útil. S’instal·larà a varis centres diferents de l’organització, tant a les instal·lacions dels CPD principals com a vàries seus de l’Ajuntament. Això implica el subministrament de un seguit de commutadors d’electrònica de xarxa, la instal·lació física de l’equipament, la migració de les configuracions i la retirada dels elements substituïts.

81.069 €

Formalizada 2025/002916

Subministrament i instal·lació de nou equipament audiovisual de la Sala de Plens ubicada a l’edifici seu del consistori, en substitució de l’actual que disposa d’elements avariats no substituïbles per obsolescència tecnològica.

60.305 €

Adjudicada 5/2026

Subministrament i servei de muntatge, proves, operació i desmuntatge de sonorització, il·luminació i visualització de pantalles de gran format per a l'execució de la Cantada Havaneres de Calella de Palafrugell

53.728 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cadaqués