Formalizada Servicios

L’objecte del present contracte és la contractació per part del CTTC, com a prenedora, del servei relatiu a les diverses cobertures d’assegurances, amb les característiques que es detallen en els Plecs de preinscripcions tècniques.

Expediente: CTTC-2026-2

Contrato de servicios formalizado por Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC). Lote 1. Procedimiento abierto. Categoría CPV 66510000. Adjudicado el 22 dic 2025 a AXA Seguros Generales, S.A. de Seguros y Reaseguros. Se recibió 1 oferta.

71.000
Presupuesto base
338.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66510000
Publicación
2 abr 2026, 14:02
Fecha límite
14 nov 2025, 11:00
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
AXA Seguros Generales, S.A. de Seguros y Reaseguros
NIF
A60917978
Importe
25.098
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 abr 2026
Anuncio de Pliegos 2 abr 2026
Fin Plazo Presentación 14 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 abr 2026, 06:22

Más licitaciones de Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC)

Adjudicada CTTC-2026-24

Servei de recepció i atenció al públic (front desk), contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

160.000 €

Formalizada CTTC-2026-24

Prestació del servei de recepció i atenció al públic del CTTC, incloent l’atenció presencial a visitants, gestió de centraleta telefònica, control d’accessos mitjançant software Dorlet, recepció i enviament de paqueteria i missatgeria, gestió de claus i papereria, rondes de comprovació visual i suport administratiu i logístic a les activitats del centre, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques.contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

80.000 €

Formalizada CTTC-2025-70

L’objecte del present contracte consisteix en la contractació del “Servei de manteniment preventiu, normatiu, conductiu i correctiu del sistema de climatització, de l’edifici B4” pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC.

16.300 €

Formalizada CTTC-2025-16

L’objecte del present contracte és el subministrament d’un nou sistema de climatització de l’edifici B6 pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC, així com el manteniment d’aquest nou sistema de climatització durant el primer any de funcionament. Les característiques del sistema objecte del subministrament, i les condicions del servei de manteniment, queden fixades al plec de prescripcions tècniques.

716.994 €

Adjudicada CTTC-2026-2

Servei relatiu a les diverses cobertures d’assegurances del CTTC

338.500 €