Formalizada Concesión de servicios

L’objecte del present contracte és la contractació del servei de disseny, edició, impressió, distribució i explotació publicitària del programa de mà de la Festa Major d'Olesa de Montserrat.

Expediente: 2026/000886

Contrato de concesión de servicios formalizado por Ajuntament d'Olesa de Montserrat en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79800000. Adjudicado el 23 mar 2026 a AREA ESTUDI DE PUBLICITAT SL. Se recibieron 2 ofertas.

26.368
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79800000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:32
Fecha límite
11 mar 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
AREA ESTUDI DE PUBLICITAT SL
NIF
B61768875
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Olesa de Montserrat

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Abierta 2026/001989

El propósito de este contrato es el servicio de atención domiciliaria en el entorno habitual de residencia de personas en el municipio de Olesa de Montserrat, en los términos descritos en las especificaciones técnicas.

2.274.987 €

Abierta 2026/004519

L’objecte del contracte és la contractació del Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies. El Servei d’acompanyament terapèutic socioeducatiu a les famílies és un recurs municipal adreçat al conjunt de famílies, parelles o persones que presenten dificultats relacionalsi emocionals i que són ateses pels professionals dels serveis socials bàsicsde l’Ajuntament d’Olesa de Montserrat. L’objectiu general que persegueix aquest servei és realitzar un servei complementari dels serveis socials bàsics destinat a oferir acompanyament i suport de caire formatiu, educatiu i terapèutic a famílies, parelles o persones empadronades a Olesa de Montserrat que presentin dificultats emocionals, relacionals, des del model sistèmic relacionals que fomenti la capacitació de les persones amb qui s’intervé. Els objectius específics: • Prevenció de trastorns psicosocials • Potenciar dinàmiques relacionals saludables en l’àmbit familiar • Capacitació de pares i mares en l’exercici de la criança i educació dels seus fills/es • Prevenció de situacions de negligència i maltractaments • Donar suport a la tasca realitzada pels professionals dels serveis socials bàsics

36.412 €

Abierta 2026/003974

Contractació d’un servei professional socio-educatiu per a la gestió del servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”

127.746 €